Withings WS-50 − waga, która zrobi za Ciebie prawie wszystko…

Opublikowano 31 lipca 2013

Waga WS-50, to tak naprawdę trener osobisty oraz dzienna dawka motywacji ukryta w niewielkim urządzeniu. Zmierzy tętno, opracuje plan tygodniowy, który pomoże w zrzuceniu zbędnych kilogramów i uzyskaniu wagi, o jakiej się zawsze marzyło.

Withings WS-50 to niezwykle dokładne narzędzie pomiarowe, które sprawdza nie tylko wagę użytkownika i zawartość tkanki tłuszczowej, ale również, dzięki zastosowanej technologii, mierzy tętno – wystarczy chwilę dłużej pozostać na wadze. Jeśli to za mało, Smart Body Analyzer sprawdzi jakość powietrza w pomieszczeniu, badając stężenie dwutlenku węgla, oraz temperaturę automatycznie co 30 minut. Między innymi dlatego waga idealnie nadaje się jako uniwersalne urządzenie pomiarowe na przykład do sypialni.

Zupełną nowością jest autorski system Withings Position Control™, który wykrywa ułożenie ciała na wadze i podaje nam wskazówki dotyczące tego, jak lepiej się na niej ustawić, aby pomiar był bardziej dokładny. Wszystkie informacje wyświetlane są na wbudowanym ekranie.

Osobisty trener

Całość współpracuje z aplikacją dedykowaną Health Mate, która może nam służyć jako osobisty trener. Wystarczy, że ustawimy sobie cel, a aplikacja ułoży nam plan treningowy na nadchodzące tygodnie. Co więcej, Withings nawiązało współpracę z ponad setką twórców aplikacji, dzięki czemu użytkownicy Smart Body Analyzer mogą korzystać między innymi z popularnego oprogramowania Run Keeper, MyFitnessPal, Endomondo, Lose it!, ale nie tylko.

Urządzenie może być zsynchronizowane z maksymalnie ośmioma kontami, dzięki czemu z rozbudowanych funkcji analitycznych może korzystać kilka osób jednocześnie. Sama instalacja i obsługa Withings WS-50 jest prosta i intuicyjna. Waga również sama łączy się ze smartfonem przez Wi-Fi bądź Bluetooth wybierając lepsze rozwiązanie automatycznie.

Smart Body Analyzer jest w pełni kompatybilny z systemami iOS oraz Android. Aplikacja Health Mate dostępna jest w App Store oraz Google Play.

Withings

Szczegółowe informacje na temat Withings WS-50 można znaleźć na stronach icorner.pl

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.