Withings Pulse – monitor aktywności, o którym się nie zapomina

Opublikowano 18 września 2013

Firma Withings od zawsze dba nie tylko o pełną funkcjonalność swoich produktów, ale również o ich wygląd. Tak samo jest w przypadku najnowszego monitora aktywności fizycznej − Withings Pulse.

gallery_hd_9To niezwykle drobne urządzenie (43 mm x 22 mm x 8 mm) waży tylko 8 gramów i zmieści się w każdej kieszeni. Można z niego korzystać również przypinając je do paska. Co więcej, Pulse ma niezwykle elegancki wygląd, który zawdzięcza stalowo-silikonowemu wykończeniu obudowy.

Withings Pulse dokładnie mierzy liczbę postawionych kroków, liczbę postawionych kroków podczas drogi pod górę (nie tylko podczas wchodzenia po schodach), przebyty dystans oraz spalone kalorie. Dodatkowo, w trakcie treningu, możliwe jest ustawienie pomiaru dystansu oraz czasu, który użytkownik rzeczywiście poświęcił na pokonanie danego odcinka. To niezwykle przydatna funkcja na przykład dla osób, które trenują biegi długodystansowe.

gallery_hd_10Monitor aktywności Withings wyróżnia się na tle innych, podobnych urządzeń swoim wykonaniem, ale również funkcją pomiaru tętna w czasie rzeczywistym. Wystarczy przyłożyć palec do tylnej części obudowy i odczekać kilka sekund, aby otrzymać dokładny wynik.

Pulse to również monitor snu. Wystarczy umieścić go w opasce, którą zakłada się na noc, by rano móc sprawdzić dokładnie, ile czasu się spało, dowiedzieć się, jaka jest zależność między płytkim a głębokim snem i w końcu – uzyskać informacje dotyczące jego jakości.

gallery_hd_11Withings Pulse synchronizuje się bezprzewodowo z urządzeniami mobilnymi z systemami Android i iOS. Dodatkowo, monitor aktywności współpracuje z ponad setką aplikacji fitnesowych, pozwalając swoim użytkownikom na pełną kontrolę tego, co jedzą i jak ćwiczą.

Wbudowana funkcja ustawiania dziennych celów to dodatkowy argument dla wszystkich, którym czasem brakuje motywacji. A jeśli chce się zobaczyć swoje postępy z ostatnich 10 dni, wystarczy przesunąć palcem po ekranie Pulse’a.

W zestawie znajdują się: Withings Pulse, silikonowo-metalowy klips, opaska, kabel ładujący micro-USB/USB i krótka instrukcja.

Withings Pulse jest dostępny na terenie całego kraju. Cena detaliczna wynosi 449 PLN. Lista sklepów znajduje się na stronie www.icorner.pl

Jedynym dystrybutorem produktów Withings w Polsce i właścicielem marki iCorner jest Alstor (www.alstor.pl)

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.