WIELKA LETNIA PROMOCJA IMATION…

Opublikowano 4 lipca 2013

play less get more No 2

W okresie letnim – do 31 września 2013 r. firma imation będzie prowadzić atrakcyjne promocje dotyczące wielokrotnie nagradzanych serwerów NAS serii DataGuard oraz jedynych w swoim rodzaju nośników RDX Media Secure do bezpiecznego transportowania i przechowywania informacji. Promocje przeznaczone są dla resellerów i klientów końcowych.

ZAKUP NOŚNIKÓW IMATION RDX® MEDIA SECURE W CENIE STANDARDOWYCH MEDIÓW IMATION RDX®!

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem nośników RDX, należy obecnie rozważyć zakup Imation RDX® Media Secure z technologią CyberSafe™ Pro. To pierwsze na świecie wymienne nośniki RDX z wbudowanym automatycznym szyfrowaniem danych kluczem AES 256-bit, kryptograficznym kasowaniem danych oraz zarządzaniem tożsamością i uwierzytelnianiem. Stanowią idealne rozwiązanie dla prawników, księgowych, lekarzy, farmaceutów i freelancerów zapewniając bezpieczne transportowanie wrażliwych informacji oraz długotrwałą archiwizację.

OD TERAZ IMATION DATAGUARD JUŻ OD 425 €

W ramach kolejnej promocji Imation oferuje rozwiązania DataGuard, czyli systemy do wielopoziomowego (cloud, RDX, SnapShot, replikacja) zabezpieczania danych z funkcjonalnością NAS i iSCSI w bardzo atrakcyjnych cenach (upusty na poziomie od 55% do nawet 75%). W promocji są zarówno systemy bez dysków, jak i kompletnie wyposażone w 4 lub 5 dysków 1TB lub 2 TB SATA Enterprise Class 24h.

Innowacyjne rozwiązanie Imation DataGuard to pierwsze na świecie urządzenie do tworzenia kopii zapasowych, zaprojektowane tak, by połączyć dyski twarde, wymienne nośniki RDX, replikację i zabezpieczanie w „chmurze”, dzięki czemu zapewniona jest czteropoziomowa  ochrona danych, w ramach jednej infrastruktury.

Imation DataGuard T5R (desktop) jak i DataGuard R4 (1U rack) to urządzenia wykorzystujące technologię NAS o korzystnym stosunku ceny do wydajności, przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw. Łączą, niespotykane wcześniej, centralne składowanie, zarządzanie i szybki dostęp do danych z ich bezpieczeństwem, zachowując przy tym elastyczność i prostotę.

Szczegółowe informacje na temat promocji  uzyskają Państwo w naszym Dziale Handlowym.

play less get more No 3

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.