Warsztaty fotograficzne z Jackiem Boneckim

Opublikowano 15 marca 2011

Alstor, przedstawiciel EIZO w Polsce rozpoczyna wiosenną edycję warsztatów z cyklu „Pomysł, fotografia, wydruk”. Po raz kolejny spróbujemy zmierzyć się z fotografią portretową. Najbliższe spotkania odbędą się 24 i 25 marca.

Zajęcia szkoleniowe będą miały na celu zgłębienie wielu czynników decydujących o atrakcyjnym zdjęciu portretowym, w myśl zasady, że dobre zdjęcie portretowe to nie tylko atrakcyjny model czy modelka, ale przede wszystkim wiele elementów budujących charakter i kompozycje zdjęcia. Elementy języka fotografii, takie jak, kompozycja, światło, ekspozycja, perspektywa, ostrość, głębia ostrości, kontrast, barwa, faktura pozwalają na wyeksponowanie emocji. Jeśli do tego dodamy decydujący moment wyzwolenia migawki, to uzyskamy prawie gotową receptę na interesujące zdjęcie portretowe.

Jednak podstawowym elementem udanego zdjęcia portretowego w studio jest oświetlenie. Podczas warsztatów będzie można praktycznie przećwiczyć różnorodne style oświetlenia w studio, dobór właściwej optyki, popracować z modelką i wykonać serie zdjęć, które w sposób właściwy zostaną wyedytowane i wydrukowane. Do dyspozycji będzie profesjonalne oświetlenie studyjne ciągłe i błyskowe, bogaty wybór obiektywów i co najważniejsze profesjonalny sprzęt do edycji fotografii, w tym monitory EIZO.

Warsztaty jak zawsze odbywać się będą w Galerii Eizo, przy ul. Weneckiej 12 w Warszawie.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępny jest na naszej stronie.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.