Tytuł Dystrybutora Roku 2012 od Emerson dla ALSTOR

Opublikowano 20 czerwca 2013

Emerson Network Power, światowy lider w zakresie produktów zwiększających dostępność, pojemność i efektywność krytycznych elementów infrastruktury IT przyznał nagrody swoim najlepszym partnerom. W gronie nagrodzonych firm znalazł się polski przedstawiciel – Alstor, któremu przyznano tytuł: „Emerson Network Power 2012 EMEA Distributor of the Year 2012”. To już druga tej wagi nagroda z rzędu – w ubiegłym roku Alstor otrzymał tytuł „Dystrybutora Roku 2011” od firmy Avocent, która obecnie stanowi niezależną jednostkę Emerson Network Power.

Rozwiązania dostępowe Avocent obecne są w ofercie Alstor już od 10 lat. Oprócz sprzedaży, firma oferuje pełen zakres usług, począwszy od doradztwa i projektowania, poprzez wdrożenia, a kończąc na usługach serwisowych i szkoleniach. Alstor, jako jeden z nielicznych europejskich dystrybutorów posiada w swoim zespole inżyniera z tytułem Avocent Certified Deployment Specialist (ACDS) w zakresie narzędzi DSView oraz Avocent Certified Planning Specialist (ACPS) w zakresie oprogramowania DCP. Dzięki dogłębnej wiedzy na temat oferowanych produktów, możliwe jest aktywne wspieranie Partnerów oraz pomoc przy konstruowaniu ofert „szytych na miarę” i odpowiadających rzeczywistym potrzebom klienta.

CEO Alstor, pan Adam Zwierzyński w ten sposób skomentował otrzymanie tej prestiżowej nagrody: “Aby wygrać bitwę i utrzymać w ręku zwycięstwo – mówimy o udziale w lokalnym rynku i sukcesach w pozyskiwaniu nowych Partnerów w kanale sprzedaży – bezwzględnie konieczna jest praca całego zespołu. Gdy chodzi o dystrybucję na rynku IT, zwycięstwo w takich bitwach uzależnione jest od tego, czy Producent i VAD ufają sobie i wzajemnie się wspierają. Dlatego 100% współpraca pomiędzy ALSTOR i EMERSON stanowić może wzór do naśladowania, pokazujący w jaki sposób można osiągnąć i utrzymać sukces w dłuższej perspektywie.”

Nagrodę skomentował również Tilo Kaschubek, Director IT channel EMEA for Emerson Network Power’s Avocent Business “Jako laureat nagrody Emerson Network Power 2012 EMEA Distributor of the Year, ALSTOR zaprezentował wybitne umiejętności w zakresie rozwiązywania problemów klientów, wykorzystując produkty Avocent dostępne w ofercie Emerson Network Power. Jest nam niezwykle miło przyznać to wyróżnienie. Pełne zaangażowanie dystrybutora zapewnia zadowolenie klientów i sukcesy naszych partnerów z kanału.”

Obecnie w ofercie Alstor w zakresie rozwiązań Emerson/Avocent dostępne są przełączniki KVM, przełączniki konsolowe, przełączniki procesorów serwisowych, inteligentne listwy zasilające,  konsole LCD oraz multipleksery i przedłużacze KVM, jak również oprogramowanie wizualizujące Avocent Data Center Planner. Szczególnym produktem jest platforma Trellis. Jest to rozwiązanie do inwentaryzacji, wizualizacji, planowania oraz monitorowania Data Center. Składa się z oprogramowania oraz sprzętu (urządzenie Universal Management Gateway). Alstor dołączył do wyselekcjonowanego grona kilku  partnerów w Europe, którzy wdrażają tę nowatorską technologię.

Więcej informacji na temat produktów Avocent znaleźć można na stronie dystrybutora, firmy Alstor, jak również na stronie www.EmersonNetworkPower.com

© Alstor sp. z o.o. 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.