Systemy Infortrend z serii EonStor DS i EonNAS kompatybilne z dyskami 3TB

Opublikowano 11 lipca 2011

Firma Infortrend, światowy ekspert w dziedzinie systemów pamięci masowej poinformował, że urządzenia z rodziny EonStor DS i EonNAS zapewniają teraz wsparcie dla 3TB dysków twardych klasy enterprise. Według badań rynku, zarządzanie przyrostem danych jest jednym z głównych wyzwań dla firm z sektora MŚP, jak i dużych korporacji. Dzięki obsłudze dysków Hitachi Global Storage Technologies (Hitachi GST) 3TB Ultrastar™ przez systemy pamięci masowych, firmy niezależnie od wielkości, mogą w bardzie efektywny sposób zarządzać przyrostem danych.

Thomas Kao, dyrektor pionu planowania produkcji w Infortrend, powiedział „Z wielu zaletami, jakie oferują pamięci masowe, powierzchnia dyskowa jest kluczowym elementem branym pod uwagę przy zakupie macierzy czy to przez małe i średnie firmy, czy duże korporacje. Dzięki ścisłej współpracy z producentami dysków, takimi jak Hitachi GST, jesteśmy jednym z pierwszych producentów pamięci masowych, którzy oferują wsparcie dysków 3TB, a tym samym umożliwiają naszym klientom przechowywanie większej ilości danych w ramach tej samej półki dyskowej.”

Brendan Collins, wiceprezes ds. marketingu produktów w Hitachi GST powiedział „Hitachi jest liderem w rozwoju dysków klasy enterprise, a współpracując z Infortrend możemy wykorzystać silną pozycję tego producenta na rynku rozwiązań storage klasy podstawowej i średniej, udostępniając niezawodność, wydajność i pojemność, jakie oferują nasze dyski 3TB Ultrastar™ również przedsiębiorstwom z tego sektora.”

Rodzina EonStor DS zapewnia niezbędną funkcjonalność pamięci masowych dla środowisk SAN i DAS, oferując kompleksową ochronę danych w przystępnej cenie. Rodzina EonNAS składa się z zunifikowanego systemu pamięci masowej, obsługującego aplikacje działające w oparciu o pliki, jak i bloki danych.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.