SnapScale Overland Storage z prestiżową nagrodą Hardware Product of the Year 2013.

Opublikowano 15 lipca 2013

Rozwiązanie klastrowe NAS Overlanda – SnapScale zostało wyróżnione nagrodą dziennikarzy, podczas tegorocznej gali Storage Awards 2013, w kategorii Hardware. Impreza organizowana przez brytyjskie wydanie Storage Magazine gromadzi rokrocznie czołowe postaci ze środowiska. W jej trakcie nagradzane są najbardziej innowacyjne produkty, jak również firmy i ich przedstawiciele, którzy w poprzedzającym roku odznaczyli się najwyższym wkładem w rozwój i rozpowszechnianie nowych technologii.

Marka SnapScale zrewolucjonizowała rynek pamięci masowych w chwili pojawienia się na nim w 2012 roku. To klastrowe rozwiązanie NAS zbudowane w oparciu o autorską technologię RAINcloud OS, wykorzystujące narzędzia maksymalizujące dostępność takie, jak na przykład RapidRebuild, eliminuje potrzebę korzystania z niezależnych zewnętrznych zasobów danych i unifikuje strukturę pamięci masowych, tworząc jedną globalną przestrzeń. SnapScale cechuje najwyższa dostępność i wysoka wydajność. Co istotne, zarówno wdrożenie, jak i zarządzanie są proste.

„Jesteśmy zaszczyceni odbierając nagrodę Editor’s Choice, ponieważ odzwierciedla ona nasze nieustające starania, mające na celu dostarczanie prostych, intuicyjnych i ekonomicznych rozwiązań pamięci masowych.” – komentuje Joe Disher, Dyrektor Marketingu Produktów Opartych na Dyskach w Overland Storage. – „SnapScale oferuje narzędzia klasy Enterprise, takie jak automatic failover, kopie migawkowe, replikacja czy funkcje automatycznego przydzielania przestrzeni (provisioning), w cenach, które są konkurencyjne na rynku. Mając możliwość prostego dodawania setek petabajtów przestrzeni z liniowym skalowaniem wydajności oraz zarządzania jedną globalną przestrzenią, SnapScale zapewni firmom z różnych segmentów rozbudowę ich infrastruktury bez zakłóceń czy przestojów.”

Editor’s Choice jest kolejną ważną nagrodą dla produktów Overland w tym roku. Urządzenia z serii SnapServer DX zostały wyróżnione w plebiscycie czytelników Network Computing Magazine, po raz drugi z rzędu przyznano im nagrodę „Hardware Product of the Year”. W tym samym plebiscycie wspomniana seria SnapScale znalazła się wśród finalistów w kategorii „New Product of the Year”.

Rozwiązania Overland Storage dostępne są w naszej ofercie. Szczegółowe informacje ich temat znaleźć można na stronie: http://www.alstor.pl/produkty/pamieci-masowe-i-archiwizacja/urzadzenia-nas/overland-snapserver/

 

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.