Seminarium: „Nowe technologie w Alstor” – 18 października

Opublikowano 10 października 2017

Zapraszamy na seminarium, na którym wraz z vendorami przedstawimy nowości, które pojawiły się w naszej ofercie w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Są to m.in. rozwiązania do zarządzania dla lokalnych serwerowni, jak i DataCenter,  narzędzia do monitorowania i optymalizacji ruchu sieci, przełączniki i urządzenia dostępowe. Przedstawimy również ofertę Ivanti, która obecnie oprócz produktów Landesk skupia wiodące marki znane z rozwiązań zwiększających wydajność i bezpieczeństwo w środowiskach IT.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Alstor, na ul. Weneckiej 12 (parter, Galeria EIZO). Udział w seminarium jest nieodpłatny, warunkiem jest wcześniejsza rejestracja.

AGENDA

13:00 – 13:20 Wstęp – Nowe technologie w Alstor
Prowadzący: Marcin Cichecki, Business Unit Director, Alstor
13:20 – 13:50 Bezpieczeństwo według Ivanti
Prowadzący: Jerzy Adamiak – Product Manager Ivanti, Alstor
13:50 – 14:20 Garland – monitorowanie ruchu w sieci
Prowadzący: Sylwester Pytkowski, Sieciowy Inżynier Wsparcia, Alstor
14:20 – 14:35 Przerwa kawowa
14:35 – 15:20 Serwer konsol Vertiv jako wygodne narzędzie nie tylko dla działu IT – praktyczne zastosowania.
Prowadzący: Krzysztof Krawczyk, IT Solutions Sales Manager Eastern Europe, Veritv
15:20 – 16:00 Niezbędnik administratora – zdalne bezpieczne wyłączanie maszyn fizycznych i wirtualnych przez sieć przy utracie zasilania
Prowadzący: Krzysztof Krawczyk, IT Solutions Sales Manager Eastern Europe, Veritv
16:00 – 16:40 Niezniszczalne przełączniki Allied Telesis
Prowadzący: Tomasz Odzioba – CM Poland, Latvia, Lithuania & Ukraine, Allied Telesis
17:00 Kolacja

Po zakończeniu spotkania, zapraszamy na wieczór w bałkańskich klimatach. Mamy nadzieję, że smaczne jedzenie i domowa atmosfera pozwolą nam miło spędzić czas w mniej formalnych okolicznościach.

 

Osoby zainteresowane udziałem w seminarium proszone są o potwierdzenie swojej obecności, rejestrując się na naszej stronie.

W razie pytań, prosimy o kontakt z Aleksandrą Bałaż: a.balaz@alstor.com.pl

Poniżej informacje o vendorach, których produkty będą prezentowane podczas seminarium:

Ivanti

Ivanti (dawniej Landesk) to ceniony na całym świecie dostawca nowoczesnych rozwiązań IT, tworzonych z myślą o zwiększeniu produktywności i bezpieczeństwa w środowiskach informatycznych. Główna siedziba firmy znajduje się w stanie Utah, w rejonie nazwanym następną Doliną Krzemową, a jej międzynarodowa sieć biur obejmuje 36 placówek w 23 krajach.

Ivanti zatrudnia łącznie około 2 tys. osób i może poszczycić się niemal 30-letnim doświadczeniem w branży IT. Na przestrzeni lat Ivanti, jeszcze pod nazwą Landesk, przejęło firmy takie jak Wavelink, Shavlik, Xtraction Solutions i AppSense, a w styczniu 2017 roku HEAT – firmę powstałą przez połączenie FrontRange i Lumension. Właśnie to ostatnie posunięcie stało się bodźcem do zmiany nazwy na nową, która scaliłaby wszystkie przejęte firmy w jedną silną markę.

W portfolio Ivanti znajdują się rozmaite narzędzia, dzięki którym organizacje mogą przejąć kontrolę nad dostarczaniem usług, uprościć procesy zarządzania, uzyskać pełną widoczność bieżących procesów i całej posiadanej infrastruktury, a co najważniejsze – zadbać o harmonijną współpracę między ludźmi i technologią.

Garland Technology

Garland Technology to amerykański producent rozwiązań do zaawansowanego monitorowania ruchu w sieci. Dysponuje dogłębną znajomością technologii sieciowych i 30-letnim doświadczeniem w zakresie urządzeń dostępowych, dlatego może oferować najwyższej jakości produkty wytwarzane, testowane i certyfikowane w USA.

W portfolio Garland znajdują się m.in. TAP-y do sieci miedzianych oraz światłowodowych, przeznaczone do zastosowań w sektorach takich jak telekomunikacja, administracja, ochrona zdrowia, handel, finanse i transport, ale także do każdej nowoczesnej sieci IT.

Główne oddziały firmy znajdują się w Nowym Jorku i Teksasie.

Vertiv

Firma Vertiv projektuje, tworzy i udostępnia w formie usług infrastrukturę o znaczeniu krytycznym dla kluczowych systemów i aplikacji w centrach danych, sieciach komunikacyjnych oraz w zakładach handlowych i przemysłowych.

Firma Vertiv, wcześniej znana jako Emerson Network Power, oferuje wsparcie rozwijających się rynków technologii mobilnych i chmurowych dzięki szerokiej gamie systemów do zarządzania energią, systemów klimatyzacji precyzyjnej oraz rozwiązań do zarządzania infrastrukturą. Portfolio firmy Vertiv obejmuje produkty takich marek jak ASCO®, Chloride®, Liebert®, NetSure™ i Trellis. Sprzedaż w roku fiskalnym 2016 osiągnęła 4,4 mld USD. Więcej informacji można znaleźć na stronie VertivCo.com.

Allied Telesis

Firma Allied Telesis, założona w 1987 roku w Japonii, posiadająca oddziały na całym świecie, jest wiodącym dostawcą infrastruktury sieciowej oraz elastycznych, współdziałających rozwiązań sieciowych.

Firma zapewnia niezawodne rozwiązania sieciowe związane z obsługą wideo, głosu oraz danych dla klientów z wielu rynków, włączając rządowy, służby zdrowia, obrony, edukacji, sprzedaży detalicznej, hotelarstwo i turystykę oraz dostawców usług internetowych. Firma Allied Telesis jest zaangażowana we wprowadzanie innowacji w sposobie dostarczania i zarządzania usługami i aplikacjami, które pozwalają na zwiększenie jakości usług oraz obniżenie kosztów operacyjnych.

W Polsce firma może pochwalić się instalacjami rzędu 44 tysięcy portów w urządzeniach iMAP i jednej z pierwszych ogólnokrajowych instalacji IP TV (z funkcją VoD). Ze względu na wysoki poziom niezawodności i bezpieczeństwo z rozwiązań Allied Telesis chętnie korzystają służby mundurowe. Urządzenia z powodzeniem spełniają swoje zadania w biznesie, administracji czy służbie zdrowia.

 

© Alstor sp.j. 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.