Ruszyły eliminacje do EIZO Challenge’ 2012!

Opublikowano 2 października 2012

Z początkiem października ruszyły eliminacje do turnieju CS Global Offensive. Turniej po raz pierwszy organizuje EIZO Polska wraz z Partnerami – firmami NTT, Roccat, ProGamers oraz AllPlay. Zwycięska drużyna otrzyma 5 wysokiej klasy monitorów EIZO FORIS, przeznaczonych dla graczy. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca dostaną zestawy sprzętu dla graczy – w puli są nagrody wartości 15.000 zł.

Półfinały i finał turnieju EIZO Challenge zostaną rozegrane drugiego dnia Poznań Game Arena, imprezy o grach i dla graczy, która będzie miała miejsce w dniach 26-28 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W niedzielę (28.10) na stoisku EIZO rozegrany zostanie turniej indywidualny, w którym siły swoje będą mogli sprawdzić wszyscy chętni. W tym przypadku organizatorzy również przewidzieli cenne nagrody.
Odpowiednią moc oraz niezawodność zapewnią komputery z serii Game, produkowane przez firmę NTT, która została partnerem technologicznym turnieju. Najwyższą jakość obrazu zapewnią monitory EIZO FORIS FS2333, zaprojektowane we współpracy z zawodnikami teamu Fnatic!

Organizatorzy wystosowali zaproszenia do udziału w turnieju do najlepszych team’ów CS w Polsce, licząc, że dzięki ich obecności, jak również dzięki ciekawej puli nagród EIZO Challenge wpisze się na stałe do kalendarza polskich imprez e-sportowych. Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą do 11 października.

Szczegółowe informacje na temat turnieju znaleźć można na stronie www.eizo.pl  

Zawodnicy zwycięskiej drużyny otrzymają monitory EIZO FORIS. Są to 23” konstrukcje z matrycami IPS ze specjalnymi funkcjami dla graczy, zwiększającymi ich efektywność. Matryca zapewnia pełen zakres kątów widzenia bez utraty detali generowanego obrazu a wbudowany układ overdrive minimalizuje czas reakcji do niezbędnego minimum. Procesor obróbki obrazu zaprojektowany przez EIZO oferuje specjale funkcje przewidziane dla graczy, takie jak Power Gamma oraz Smart Resolution. Power Gamma stosuje specjalny poziom krzywej gamma, która sprawia, iż nawet w bardzo ciemnych doskonale widać nawet najmniejsze detale. Smart Resolution to technologia, która analizuje wyświetlaną zawartość i samodzielnie decyduje, jakie elementy pominąć, a jakie należy poddać obróbce, aby użytkownik mógł cieszyć się czystszym i bardziej naturalnym obrazem. Dzięki temu poprawa widoczności w jednym zakresie tonalnym nie odbywa się kosztem utraty danych w wyższym bądź w niższym zakresie, tak jak dzieje się we wszystkich konkurencyjnych technologiach. Monitor charakteryzuje się także najniższym z możliwych współczynnikiem input lag, który wynosi poniżej 1 klatki.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.