Rusza IV edycja konkursu EIZO „Zainspirowani Japonią”

Opublikowano 1 lipca 2013

ZJ_IV_Baner_Graffus(2013-06)

Z dniem 1 lipca rozpoczyna się kolejna, już 4. edycja konkursu „Zainspirowani Japonią”, organizowanego przez firmę Alstor, będącą polskim dystrybutorem EIZO. Główną nagrodą jest monitor graficzny EIZO FlexScan SX2462W.

W ubiegłorocznej edycji udział wzięło ponad 130 osób. Poziom wielu prac był bardzo wysoki, co stanowi dobry prognostyk na przyszłość, a zarazem umożliwiło pozyskanie znakomitych Partnerów i Patronów medialnych w kolejnej odsłonie konkursu.

Myślą przewodnią konkursu jest Japonia – ojczyzna monitorów EIZO. Uczestnicy mają za zadanie przygotować pracę wykonaną dowolną techniką cyfrową, zainspirowaną kulturą, sztuką czy też zawierającą elementy kojarzone z tym pięknym i ciekawym krajem. W tym roku po raz pierwszy wyodrębniona została osobna kategoria Foto, której patronuje Digital Foto Video.

Pula nagród przedstawia się imponująco. Nagrodę główną stanowi monitor LCD marki EIZO model SX2462W o wartości 3.300,- PLN oraz miesięczna kampania promocyjna „na łamach” Graffus.com obejmująca między innymi prezentację twórcy.

Kolejną nagrodę przyznają internauci – w trakcie trwania konkursu będą mogli oddawać głosy na wybrane prace, które publikowane będą na stronie: www.zainspirowanijaponia.pl Zdobywca największej liczby głosów otrzyma od naszego Partnera, firmy IT Media szkolenie z programu Adobe Illustrator w Certyfikowanym Ośrodku Szkoleniowym IT Media (poziom do wyboru) o wartości 1500,- PLN.

Nagrodę w kategorii FOTO – udział w warsztatach fotograficznych organizowanych przez Digital Foto Video przyzna zespół redakcyjny, pod kierownictwem Marcina Bójko.

W puli nagród znalazły się ponadto:

Nagroda specjalna Fotolii: 3-miesięczny abonament 25 pobrań na miesiąc wartości 500,- PLN

Nagroda specjalna iCorner: zegarek Cookoo Watch o wartości 499,- PLN

Wszyscy finaliści otrzymają również prenumeratę Computer Arts i Digital Foto Video.
Prace będą przyjmowane do 27 września, a już 1 października poznamy listę zwycięzców tegorocznej edycji. Informacje na temat warunków zgłoszeń i regulamin konkursu znaleźć można na stronie: www.zainspirowanijaponia.pl

Partnerami konkursu są: Digital Foto Video, Fotolia, iCorner i IT Media

Patronami medialnymi konkursu są: Computer Arts, Digital Foto Video, Graffus i Kreatywny Bazar.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.