Rimage Disc Copy Station – jeszcze prostsze kopiowanie płyt

Opublikowano 31 maja 2011

Rimage, światowy lider w dziedzinie duplikacji nośników optycznych, przedstawił najnowszy produkt, Rimage 8100N Disc Copy Station – urządzenie do szybkiego i łatwego kopiowania płyt CD/DVD/Blu-ray. Obsługa urządzenia jest równie prosta, jak wykonanie odbitki ksero.

Rimage 8100N Disc Copy Station jest drugim tego typu produktem w ofercie firmy Rimage. Posiada większość funkcji, którymi dysponował model 5400N, ale ma większą pojemność i jest wydajniejszy. Dodatkowo, 8100N Copy Disc Station został wzbogacony o nowe funkcje:

  • Tryb kopiowania hurtowego – automatycznie kopiuje zestaw oryginalnych nośników
  • Udoskonalona jakość zdjęć i obrazów
  • Możliwość nadrukowania znaku wodnego
  • Regulacja położenia panelu dotykowego
  • Przystępnie podane informacje odnośnie obsługi systemu czy wymiany taśm, wyświetlane na ekranie panelu

Jako, że w ostatnich latach nośniki optyczne coraz bardziej wypierają dokumenty papierowe, wszystkie firmy, bez względu na swoją wielkość, potrzebują replik oryginalnych płyt do zarządzania dokumentacją, danymi dystrybucyjnymi czy archiwum. 5400N i 8100N Disc Copy Satation pozwalają stworzyć kopię istniejącej płyty w sposób niezwykle prosty. Wystarczy włożyć oryginalny dysk do urządzenia i przycisnąć odpowiedni przycisk. Disc Copy Station odczyta zawartość płyty i wykona jej zdjęcie, a następnie zapisze dane na czystej płycie i wykona nadruk niemalże identycznej jakości, co oryginał. Oczywiście możliwe jest wykonanie kilku egzemplarzy na raz.

Dzięki automatyzacji procesu, Rimage Disc Copy Station eliminuje uciążliwe czynności związane z wyszukiwaniem oryginalnych etykiet i zawartości, tworzeniem projektów nadruków lub ręcznym opisywaniem płyt. Korzystanie z Disc Copy Station jest szybsze niż używanie alternatywnych rozwiązań, które często zajmują cenny czas profesjonalistów.

„Jesteśmy dumni z sukcesu, jaki odniósł system 5400N Copy Disc Station i tym bardziej cieszy nas fakt, że możemy zaoferować rozwiązanie z większymi możliwościami produkcyjnymi i dodatkowymi funkcjami.  8100N i 5400N Copy Disc Station to elastyczne rozwiązania, które pozwalają profesjonalistom skupić się na ich głównych zadaniach oraz ulepszyć proces produkcyjny” – powiedział Christopher Wells Senior Wice-Prezes ds., marketingu i strategii Rimage.

Urządzenia dostępne są w ofercie polskiego dystrybutora, firmy Alstor. Więcej informacji o produktach Rimage dostępnych jest na stronie www.duplikacja.pl

© Alstor sp. z o.o. 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.