Promocja firmy Imation

Opublikowano 21 stycznia 2013

Ruszyła promocja firmy Imation. Przy zakupie jednego nośnika Imation RDX® Media Secure dostaną Państwo bezpłatnie napęd Imation RDX®.

Promocja rozpoczęła się w poniedziałek i potrwa do końca lutego. W tym okresie każdy, kto zakupi zaledwie jeden nośnik Imation RDX® Media Secure o pojemności 500GB, 1TB lub 1,5TB otrzyma bezpłatnie napęd RDX. Poniżej szczegóły:

Kupując jeden z poniższych nośników:

  • i28947   Imation RDX® Media Secure 500 GB lub
  • i28941   Imation RDX® Media Secure 1 TB lub
  • i29110   Imation RDX® Media Secure 1,5 TB

Otrzymają Państwo GRATIS napęd:

  • i28109   Imation RDX® USB 3.0 zewnętrzny  lub
  • i28110   Imation RDX® USB 3.0 wewnętrzny 5,25” lub
  • i28336   Imation RDX® SATA wewnętrzny 5,25”

 Warunki promocji nie są skomplikowane:

  • Zakup musi nastąpić w okresie 21 stycznia – 28 lutego 2013r
  • Promocja trwa do 28. lutego lub do wyczerpania stoków promocyjnych
  • Imation zastrzega sobie prawo do odwołania lub zmiany zasad promocji w dowolnym czasie bez uprzedniego powiadomienia.

Co to jest Imation RDX® Media Secure?

Jest pierwszym na świecie wymiennym nośnikiem RDX ze zintegrowaną funkcją szyfrowania danych! Nowy nośnik RDX® Media Secure zapewnia bezprecedensową kombinację bezpieczeństwa danych, wydajności, zgodności z procedurami prawnymi i wygody. Zaimplementowana w nośniku technologia szyfrowania Imation CyberSafe™ Pro zapewnia bezpieczeństwo, prywatność i kontrolę poprawności danych.

Szyfrowanie jest aktywowane po jednorazowym zainstalowaniu na pracujących w środowisku Windows serwerach lub stacjach roboczych, znajdujących się na nośniku Media Secure sterowników. Po instalacji wystarczy ustawić hasło dostępu do danych i od tego momentu wszystkie dane zapisywane na nośniku (poprzez aplikację do backupu lub kopiowane metodą „przeciągnij i upuść) będą automatycznie szyfrowane. RDX Media Secure bardzo łatwo integruje się z istniejąca infrastrukturą – nie ma potrzeby używania dodatkowych urządzeń, współpracuje także z każdą aplikacją do backup’u działającą w środowisku Windows.

Co to jest RDX?

To najlepiej pokazują krótkie filmiki zrealizowane przez producenta:) na przykład ten… RDX: A Tough Solution

Szczegółowe informacje na temat promocji otrzymają Państwo u naszych handlowców.

© Alstor sp.j. 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.