Polska wersja Bitdefender Mobile Security już w sprzedaży!

Opublikowano 21 sierpnia 2013

Alstor, będący dystrybutorem produktów marki Bitdefender w Polsce wprowadził do sprzedaży kolejną nowość. Bitdefender Mobile Security PREMIUM to oprogramowanie, którego głównym celem jest interaktywna ochrona smartfonów i tabletów z systemem Android przed zagrożeniami natury elektronicznej.

Packshot---Bitdefender-Mobile-Security-(2013-08)150dpiW dzisiejszych czasach smartfony mają coraz większą funkcjonalność i stanowią nieodłączny element codziennego życia i pracy. Przechowują coraz więcej informacji, które należy w odpowiedzialny sposób chronić. I tu z pomocą przychodzi Bitdefender Mobile Security. Aplikacja nie tylko chroni smartfon przed zagrożeniami pochodzącymi z sieci, takimi jak wirusy, złośliwe oprogramowanie czy adware, ale również posiada narzędzia, które pozwolą zlokalizować lub zabezpieczyć dane, w przypadku utraty urządzenia.

Dzięki technologii wykrywania zagrożeń opartej na chmurze, Bitdefender Mobile Security PREMIUM wykrywa 99,8% zagrożeń, co potwierdzają niezależne testy. Funkcje ochrony aktywne są podczas przeglądania Internetu i skutecznie zapobiegają instalowaniu się złośliwych aplikacji, a przy tym praktycznie nie obciążają baterii urządzenia.

Niezwykle przydatną funkcją jest ochrona antykradzieżowa. W przypadku utraty telefonu, przy wykorzystaniu dowolnego urządzenia podłączonego do internetu możliwe jest wysyłanie poleceń SMS, zablokowanie, włączenie alarmu dźwiękowego, geolokalizacja, a w skrajnym przypadku wykasowanie danych z urządzenia z systemem Android.

Aplikację w polskiej wersji językowej można pobrać bezpośrednio na smartfon lub tablet z Google Play. Klucze licencyjne można zakupić w formie karty ze zdrapką w większości sklepów z akcesoriami do smartfonów i tabletów w całym kraju.

Cena detaliczna rocznej licencji na jedno urządzenie wynosi 39,- zł.

© Alstor sp.j. 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.