Pokazy demo macierzy EonStor DS 4000 i rozwiązań multimedialnych 4K na targach NAB Show 2015

Opublikowano 8 kwietnia 2015

nabW dniach 11-16 kwietnia 2015 roku w Las Vegas odbędą się międzynarodowe targi NAB Show. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest przejście do standardu 4K ultra HD we wszystkich najważniejszych branżach medialnych, m.in. w kinie, telewizji i transmisjach online.

Podczas targów będzie można obejrzeć najnowsze rozwiązanie pamięci masowej Infortrend, EonStor DS 4000. Prędkość odczytu 11 000 MB/s i prędkość zapisu 4200 MB/s (czyli prawie dwukrotnie więcej niż standardowa wydajność urządzeń w tym segmencie) pozwala obsługiwać jednocześnie aż do ośmiu strumieni 4K i sprawia, że EonStor DS 4000 jest jednym z najwydajniejszych rozwiązań do edycji i przechowywania danych dla mediów.

Na żywo odbędzie się również pokaz demo Motion Media 4K Studio Bundle, opartego na rozwiązaniach pamięci masowej EonStor DS od Infortrend, przełącznikach 16Gb/s Fibre Channel (FC) od ATTO oraz Tiger Serve i Project Store PRO od HBAi Tiger Technology. Jest to rozwiązanie stworzone dla małych i średnich firm, oferujące wysoką wydajność oraz atrakcyjny stosunek ceny do wydajności.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin na stoisku Infortrend na targach NAB Show i zapoznania się ofertą rozwiązań pamięci masowej dla mediów 4K.
Więcej informacji na temat nowych rozwiązań z rodziny EonStor DS 4000 można znaleźć na stronie producenta.

© Alstor sp.j. 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.