Po targach Film Video Foto 2013

Opublikowano 28 marca 2013

Targi Film Video Foto są zawsze ważnym wydarzeniem w naszym kalendarzu. Tym razem przygotowania do tej imprezy miały jeszcze większą skalę – zaangażowanie siłą rzeczy musiało być ogromne, gdyż w tym roku prezentowaliśmy swoje produkty aż na 4 stoiskach.

P1040394Jak zwykle, najbardziej okazale prezentowało się stoisko EIZO, gdzie demonstrowane były najnowsze modele z serii ColorEdge i FlexScan. Nasi specjaliści nieustannie konwersowali z odwiedzającymi targi, do czego zachęcało nasze tegoroczne hasło „Porozmawiajmy o kolorach”, które widniało na ścianie stoiska i na naszych kolorach.

Nie zapomnieliśmy również o modelu FS2333, który nominalnie przeznaczony jest dla graczy i takie miejsce zostało dla niego wygospodarowane na naszym stoisku, ale jak się okazało zdobył również uznanie fachowców. Jury konkursu o medal targów Film Video Foto przyznało wyróżnienie dla zestawu, w którego skład wchodzi monitor EIZO FORIS FS2333 z kalibratorem EasyPIX, doceniając świetny stosunek jakości do ceny.

P1040556Niezaprzeczalną ozdobą stoiska EIZO były dwie piękne dziewczyny – Natalia i Monika, które na „Plaży EIZO” pozowały do zdjęć jednemu z najlepszych fotografów obecnych na polskim rynku – Jackowi Boneckiemu. W międzyczasie Jacek podpisywał swoją książkę „Fotograf w podróży”, w której powstaniu mieliśmy również swój udział.

P1040514Na stoiskach Magix i Pinnacle dyżurowali nasi specjaliści z zakresu edycji video i foto, którzy opowiadali o nowych rozwiązaniach tych producentów, jak również udzielali porad i odpowiadali na pytania użytkowników. Odwiedzający stoiska mogli samodzielnie sprawdzić, w jaki sposób funkcjonują najnowsze wersje Pinnacle Studio czy Magix Video deluxe – do ich dyspozycji przygotowaliśmy stanowiska z superwydajnymi notebookami firmy XNOTE i monitorami EIZO FORIS FS2333.

P1040536

 

Ostatnią część naszej ekspozycji stanowił „kącik” iCorner. W gablotach stanowiących główną część ekspozycji wystawione były m.in. produkty: mophie, OlloClip, Sphero, Elecom, Cookoo czy Otterbox.

P1040471Najstarsi bywalcy targów nie pamiętają takiej zimy i takich mrozów – mimo to, zwiedzający dopisali. Nie zawiedli również stali uczestnicy, wśród nich nasi Partnerzy – zarówno handlowi, jak i medialni czy technologiczni. Zimy przestraszyli się natomiast giganci rynku fotograficznego – oprócz SONY nie wystawiał się praktycznie żaden „duży” producent. Tym bardziej dziękujemy tym z Państwa, którzy poświęcili swój czas i odwiedzili nasze stoiska – oczywiście zapraszamy za rok!

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji filmowej i zdjęć  z targów:

 

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.