Pebble – kultowe zegarki w ofercie Alstor

Opublikowano 1 czerwca 2015

iCorner, dział produktów konsumenckich Alstor, wprowadza do sprzedaży legendarne smartwatche amerykańskiej firmy Pebble. Obecnie w ofercie są dostępne 2 modele: Original oraz Steel.

P1000760 FINALPierwszy model Pebble, wyprodukowany w 2012 roku, zapoczątkował trend na produkcję inteligentnych zegarków. Pebble został uznany za wielki hit serwisu crowdfundingowego Kickstarter, kiedy w 2012 roku prawie 70 tys. osób zdecydowało się na zakup zegarka, który jeszcze nie został wyprodukowany. Smartwatche tej marki zdobyły od razu ogromną ilość zwolenników dzięki rozbudowanej funkcjonalności, intuicyjnemu interfejsowi, łatwej konfiguracji oraz możliwości personalizacji tarczy zegarka.
Głównym zadaniem smartwatchy jest uwolnienie użytkownika od ciągłego sprawdzania telefonu. Pebble zawibruje podczas połączenia przychodzącego oraz wyświetli numer telefonu dzwoniącego lub jego imię, jeśli jest to osoba zapisana w książce kontaktów. Korzystając z zegarka można zaakceptować lub odrzucić połączenie. Pebble wyświetli także treść otrzymanych sms’ów , iMessage, emaili oraz wiadomości z kompatybilnych portali społecznościach. Użytkownik może sam zdecydować, które informacje chce otrzymywać oraz w jaki sposób mają one być sygnalizowane
Zegarek został wyposażony w wyświetlacz Sharp LCD E-Paper, który wyróżnia się  ostrością obrazu oraz ciągłym wyświetlaniem godziny.  Aby podświetlić tarczę zegarka wystarczy potrząsnąć dłonią.
Zegarki Pebble mogą się też pochwalić najdłuższym czasem pracy na baterii – urządzenie działa na jednym doładowaniu nawet 7 dni.
Jedną z ulubionych funkcji użytkowników Pebble, jest możliwość jego spersonalizowania. W sklepie aplikacji Pebble można wybierać spośród tysiąca rodzajów animacji tarczy zegarka, a także odwiedzić strony firm trzecich, które oferują własne watchfaces. Na zegarku można zachować do 8 różnych animacji i wybierać jedna z nich w zależności od nastroju lub okazji.
Za pomocą zegarka można kontrolować odtwarzanie muzyki oraz monitorować aktywność fizyczną i sen. W sekcji Health&Fintess sklepu aplikacji Pebble znajduje się duży wybór aplikacji dla osób aktywnych.
Zegarki Pebble są wodoszczelne – przetrwają zarówno pływanie, jak i nurkowanie do głębokości 50m.
Ciągle rosnąca grupa fanów Pebble oraz otwarte SDK, powoduje że baza aplikacji cały czas się rozrasta. Dodatkowo nawet osoby stawiające pierwsze kroki w programowaniu mogą w prosty i szybki sposób napisać swoja własną aplikacje do zegarka.
Smartwatche Pebble są dostępne w sprzedaży w dwóch wersjach: Original w cenie 599 PLN oraz Steel w cenie 899 PLN.  Lista sklepów sprzedających produkty marki Pebble znajduje się na stronie http://www.icorner.pl/gdzie-kupic/.

© Alstor sp.j. 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.