Oficjalny komunikat firm Alstor oraz ConnecteDevice w sprawie partii skradzionych zegarków Cogito Classic.

Opublikowano 10 grudnia 2014

Alstor, oficjalny dystrybutor produktów firmy ConnecteDevice na terenie Polski, informujemy, że część dostępnych aktualnie na aukcjach allegro zegarków Cogito Classic pochodzi z kradzieży. Skradzionych zostało 2500 zegarków. Produkty z tej partii nie będą objęte gwarancją i serwisem, nie będzie również możliwe zainstalowanie kolejnych aktualizacji oprogramowania zegarka. Sprawa została już przekazana Policji, która będzie sukcesywnie zamykać aukcje oferujące zegarki pochodzące z kradzieży. Alstor jest zobowiązany do zawiadomienia Policji w przypadku , gdy do serwisu firmy trafi zegarek pochodzący z kradzieży.

Skradzione zegarki można łatwo zidentyfikować:

  • Skradziony został tylko 1 model – Cogito Classic w kolorze czarnym, z silikonowym paskiem.

Cogito watch angle 1 final Black_20140106

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Opakowanie zegarków jest zupełnie inne od tych dostępnych w regularnej sprzedaży.
    Opakowanie zegarków pochodzących z kradzieży:

20140925_134248-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opakowania zegarków pochodzących z legalnego źródła:

cogito opakowanie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Sugerowana cena zegarka Cogito Classic z silikonowym paskiem wynosi 599 zł brutto. Znacznie niższe ceny mogą oznaczać pochodzenie zegarka z nielegalnego źródła.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących źródła pochodzenia zegarka, którego zakup jest planowany prosimy o kontakt pod adresem: alstor@alstor.com.pl. Lista partnerów oferujących zegarki Cogito Classic z legalnego źródła dostępna jest na stronie: http://www.icorner.pl/gdzie-kupic/

 

 

© Alstor sp. z o.o. 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.