„Odmłodzona” oferta Rimage

Opublikowano 20 lutego 2013

W ofercie Alstor znalazły się nowe modele duplikatorów płyt CD/DVD/Blu-ray firmy Rimage. Producent zdecydował się na przeprowadzenie kosmetycznych zmian, takich jak rozszerzenie możliwości sieciowych, wykorzystanie najnowocześniejszych procesorów we wbudowanych komputerach czy zastosowanie nowych standardów, na przykład  USB 3.0.

Rimage_zestaw_3400_ProducerIV_2000iProdukty Rimage znane są na świecie z najwyższej jakości. Niezawodna robotyka gwarantuje długie działanie, bez potrzeby ingerencji operatora, a w razie awarii nagrywarki, konstrukcja duplikatora umożliwia jej wymianę w trybie hot-swap. Dodatkowo, dystrybutor oferuje swoim klientom różnego rodzaju pakiety serwisowe i opcje rozszerzenia gwarancji.

Wśród produktów, które przeszły „face lifting” znalazł się najmniejszy z dostępnych modeli Rimage 2000i. Nową wersję wyposażono w oprogramowanie sieciowe Rimage Software Suite – Network i port USB 3.0. Opcjonalnie dostępne jest oprogramowanie DiscFlow Software for Mac i nagrywarki BD, tak więc jest to najlepiej wyposażony duplikator typu desktop na rynku.

Rimage 3410 to jeden z najtańszych modeli z drukarką termiczną w ofercie producenta. Jego odpowiednikiem z wbudowanym komputerem jest model 5410N. W modelu tym zintegrowano w pełni funkcjonalny komputer z systemem Windows 7, procesorem Intel Core™ i3 i 4GB pamięci RAM, umożliwiający udostępnienie duplikatora w sieci, korzystanie z lokalnych aplikacji i zwiększający przepustowość. System zaprojektowano z myślą o umieszczeniu w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni. Dzięki wbudowanemu komputerowi i mniejszej ilości podłączeń/kabli, 5410N ma większą wydajność, może szybciej wyprodukować płyty i zajmuje mniej miejsca niż model 3410.

Systemy publikacji płyt Rimage Producer IV to już standard dla każdego, kto zajmuje się produkcją profesjonalnych płyt CD, DVD i Blu-ray Discs™. W systemach z serii Producer IV znajdują się pełnokolorowe i monochromatyczne drukarki termiczne, oferujące najwyższej jakości nadruki. Zaprojektowane do pracy w trybie 24/7, umożliwiają automatyczną produkcję dużych nakładów personalizowanych płyt. Dzięki temu, można jeszcze szybciej wykonać płyty w pełni odpowiadające potrzebom klientów.

Odnowione zostały równieżsystemy Copy Station. Zbudowane w oparciu o modele 5410N i 8200N posiadają dodatkowo wbudowany aparat fotograficzny o wysokiej rozdzielczości, dzięki któremu możliwe jest kopiowanie nie tylko zawartości, ale również nadruku na płytach. W modelu 8200N Copy Station zastosowano drukarkę oferującą najwyższą na rynku rozdzielczość nadruku – 600 dpi.

W ofercie Alstor dostępne są również zestawy oryginalnych taśm drukujących i najwyższej jakości nośników – Rimage Media Kit. Korzystanie z nich gwarantuje, że wykonane płyty będą trwałe i estetyczne.

Szczegółowe opisy i parametry wszystkich produktów Rimage znaleźć można na naszej stronie.

Informacje na ten temat pakietów serwisowych dostępne są na stronie: http://duplikacja.pl

© Alstor sp.j. 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.