Nowość w ofercie Wacom: do rodziny tabletów Intuos Pro dołącza nowy model w rozmiarze S

Opublikowano 9 maja 2019

Rodzina tabletów piórkowych Wacom Intuos Pro powiększyła się o nowy model w rozmiarze Small. Podobnie jak jego więksi odpowiednicy, Intuos Pro Small oferuje szeroki wachlarz funkcji stworzonych specjalnie z myślą o profesjonalistach z branży kreatywnej, takich jak graficy, fotografowie i projektanci.

Intuos Pro Small ma identyczny obszar roboczy jak mały model poprzedniej generacji, ale zajmuje od niego dużo mniej miejsca. To świetny wybór dla twórców będących w ciągłym ruchu, którzy od swojego tabletu wymagają przede wszystkim mobilności. Bezprzewodowa łączność oraz pióro działające bez baterii ani konieczności ładowania znacznie ułatwiają pracę poza domem, np. w kawiarniach, w salach konferencyjnych czy w szkole.

Wszystkie trzy rozmiary tabletów Intuos Pro wyposażono w pierścień Touch Ring i przyciski ExpressKey™ (sześć na tablecie Small i osiem w wersjach Medium i Large), umożliwiające tworzenie niestandardowych skrótów usprawniających pracę. Ponadto połączenie pióra i funkcji dotykowych na tablecie pozwala użytkownikom odkrywać nowe sposoby nawigacji i zwiększa interaktywność tworzenia. Tablety Intuos Pro mają wytrzymałą obudowę z anodowanego aluminium i elegancką podstawkę pod pióro z 10 wymiennymi wkładami.

Do nowego modelu Intuos Pro Small dołączono piórko Wacom Pro Pen 2 rejestrujące ponad 8 tys. poziomów nacisku. Specjalna technologia rozpoznaje nachylenie piórka i gwarantuje odwzorowanie każdej kreski bez żadnych opóźnień, dając wrażenie naturalnego rysowania po papierze. Dodatkowo z boku piórka znajduje się konfigurowalny przycisk, który ułatwia dostęp do często używanych skrótów.

Wacom Intuos Pro otrzymał w tym roku prestiżową nagrodę Red Dot Award za wzornictwo.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.