Nowość w ofercie Rimage: systemy publikacji płyt Rimage Allegro

Opublikowano 16 maja 2017

Rimage, ceniony na całym świecie producent systemów do publikowania płyt CD, DVD i Blu-ray, wprowadził na rynek nowe rozwiązanie –  Rimage Allegro. Stanowi ono praktyczne połączenie nagrywarki i kolorowej drukarki atramentowej, wspieranych przez szybką robotykę oraz funkcjonalne oprogramowanie.

Systemy Rimage Allegro dostępne są w dwóch wersjach, odpowiednich do realizowania projektów nisko- lub średnionakładowych. Allegro 20 to prostsze, opłacalne rozwiązanie wyposażone w jedną nagrywarkę i magazynek mieszczący do 20 płyt. Z kolei Allegro 100 ma dwie nagrywarki i dwa magazynki, w których zmieści się w sumie aż 100 płyt. W obu modelach znajdują się standardowe nagrywarki CD/DVD, które w razie potrzeby można zastąpić  nagrywarkami Blu-ray™ (opcja).

Do każdego systemu Rimage Allegro dołączony jest sprawdzony, udoskonalany od wielu lat pakiet oprogramowania Rimage Software Suite. Pozwala on m.in. udzielić dostępu do urządzenia Rimage Allegro dowolnemu użytkownikowi w sieci (także przez Internet, bez konieczności instalowania oprogramowania). Funkcje automatycznego importowania, przetwarzania i publikowania świetnie sprawdzą się w małych biurach i przychodniach, które zarówno otrzymują, jak i rozpowszechniają dane.

Systemy Rimage Allegro oferują m.in.:

  • Magazynki o pojemności 20 (Allegro 20) lub 100 (Allegro 100) płyt
  • Zewnętrzne wyjście płytowe, umożliwiające jednoczesne korzystanie z obu magazynków (dotyczy modelu Allegro 100)
  • Jedną (Allegro 20) lub dwie (Allegro 100) nagrywarki CD/DVD (opcjonalnie Blu-ray)
  • Pakiet oprogramowania Rimage Software Suite
  • Kolorowy nadruk atramentowy w rozdzielczości 4800 dpi
  • Wkłady atramentowe typu all-in-one (1 sztuka kolor)
  • Łączność USB 3.0 przyspieszającą transfer danych
  • Wewnętrzne oświetlenie umożliwiające sprawdzenie statusu urządzenia

Więcej informacji na temat duplikatorów Rimage znaleźć można na stronie: www.duplikacja.pl

© Alstor sp.j. 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.