Nowość w ofercie Fujitsu – skaner do dokumentów fi-6400

Opublikowano 25 lutego 2015

fi6400_2Rodzina skanerów do dokumentów Fujitsu powiększyła się o nowy model fi-6400, który oferuje najlepszą technologię klasy enterprise w przystępnej cenie. Skaner fi-6400 to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm, wyposażone w szereg przydatnych funkcji i kompleksowe oprogramowanie, pozwalające na wdrożenie scentralizowanego systemu skanowania dokumentów. Doskonale nadaje się także dla większych przedsiębiorstw, które wymagają elastycznego rozwiązania dla dystrybucyjnego systemu skanowania dokumentów z różnych lokalizacji. Zaprojektowany na potrzeby wysokiej wydajności, skaner fi-6400 ma moc przerobową 100 kartek na minutę (A4, kolor, dwustronnie, 300 dpi) oraz podajnik ADF o pojemności 500 arkuszy, z ulepszonym mechanizmem pobierania dokumentów do rozmiarów A3.

Łatwe skanowanie różnych typów dokumentów
Fujitsu fi-6400 to wszechstronny, wydajny skaner, który błyskawicznie przeprowadzi cyfryzację papierowych dokumentów, aby usprawnić procesy biznesowe pod kątem zarządzania i automatyzacji. Potrafi pobrać najróżniejsze rodzaje dokumentów, od niezwykle cienkich paragonów po grube kartki (20-209-g/m²) w rozmiarach od A7 do A3. Skaner jest gotowy do pracy szybciej niż w 15 sekund, a funkcje ochrony papieru zmniejszają ryzyko uszkodzenia dokumentów, nawet podczas skanowania z dużą szybkością.

Maksymalna produktywność dla pracowników
Dzięki kompaktowej i ergonomicznej konstrukcji, skaner fi-6400 sprawia, że podawanie i odbieranie papieru staje się szybkie i wygodne. Kombinacja wysokiej jakości sprzętu i oprogramowania gwarantuje doskonałą jakość przechwyconych dokumentów, mniej błędów w procesie skanowania, skuteczniejsze rozpoznawanie tekstu oraz skrócenie czasu pracy. Wszystko to przyczynia się do wzrostu wydajności pracowników przetwarzających dane.

Bezproblemowa integracja
Model fi-6400 bardzo łatwo integruje się w środowisku skanującym obejmującym różne modele Fujitsu z rodziny fi. Razem ze skanerem użytkownik otrzymuje kompleksowy pakiet oprogramowania: PaperStream IP do przetwarzania i ulepszania obrazu, PaperStream Capture do tworzenia optymalnych profili skanowania oraz Scanner Central Admin do wydajnego zarządzania wieloma skanerami naraz.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.