Nowość od Datacolor: zestaw Spyder5 CAPTURE PRO dla profesjonalnych fotografów

Opublikowano 1 września 2016

Rodzina produktów Spyder od Datacolor powiększyła się właśnie o nowe, kompleksowe rozwiązanie przeznaczone dla profesjonalnych fotografów. Spyder5 CAPTURE PRO to zestaw dający użytkownikom całkowitą kontrolę nad kolorami, umożliwiający zarządzanie nimi zarówno na etapie robienia zdjęć, jak i obróbki.

Spyder5 Capture pro

W komplecie Spyder5 CAPTURE PRO znajdują się cztery podstawowe elementy (SpyderLENSCAL, SpyderCHECKR, SpyderCUBE oraz Spyder5ELITE), a także praktyczna metalowa walizka do ich przechowywania i wygodnego przenoszenia.

  • SpyderLENSCAL: Szybka i prosta w obsłudze tablica referencyjna służąca do korekcji ostrości (funkcji autofocus) w wymiennych obiektywach i najnowszych korpusach lustrzanek cyfrowych. Umożliwia dokładną, powtarzalną kalibrację bez oddawania aparatu do serwisu.
  • SpyderCHECKR: Wzornik z 48 polami barwnymi, w tym 24 podstawowymi kolorami sRGB i dodatkowymi kolorami do precyzyjnego dopasowania m.in. odcieni skóry i nasycenia.
  • SpyderCUBE: Rozwiązanie zapewniające punkty odniesienia dla balansu bieli, ekspozycji, poziomu czerni i jasności. Ułatwia edycję plików RAW, wykorzystując popularne narzędzia programów takich jak Adobe Photoshop i Adobe Photoshop Lightroom.
  • Spyder5ELITE: Rozwiązanie do kalibracji monitorów i projektorów pozwalające uzyskać doskonałą zgodność kolorystyczną. Oferuje m.in. dwa tryby pracy (podstawowy i zaawansowany), nieograniczone możliwości regulowania ustawień, ocenę wyników kalibracji „przed i po” na zdjęciach użytkownika oraz jedyny na rynku opatentowany układ optyczny z siedmioma czujnikami.

Z okazji wprowadzenia Spyder5 CAPTURE PRO do sprzedaży Datacolor oferuje wyjątkową promocję: do końca września użytkownicy końcowi mogą kupić zestaw Spyder5 CAPTURE PRO z rabatem wysokości 100 euro.

© Alstor sp.j. 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.