Nowa wersja LANDESK Service Desk 7.8 i strona producenta po polsku

Opublikowano 4 lutego 2015

Firma LANDESK, światowy lider na rynku rozwiązań IT, wprowadziła nową wersję oprogramowania Service Desk 7.8. Pakiet oferuje wsparcie i nowe funkcje IT dla użytkowników końcowych, zapewniając im mobilną, międzyplatformową i spersonalizowaną obsługę. Ponadto Service Desk 7.8 nie tylko dostarcza analitykom wsparcia IT potrzebne dane, ale też daje im większe możliwości działania, dzięki czemu mogą oni szybciej i sprawniej rozwiązywać pojawiające się problemy.

Najważniejsze funkcje wprowadzone w nowej wersji to:

  • Atrakcyjna, intuicyjna przestrzeń robocza dla analityków wsparcia IT. Nowy, międzyplatformowy interfejs jest dostępny w aplikacji mobilnej oraz w przeglądarce na urządzeniu mobilnym lub komputerze stacjonarnym. Daje pracownikom wsparcia technicznego dostęp do procesów Service Desk z dowolnej lokalizacji i urządzenia. Mogą oni inicjować i przeprowadzać procesy takie jak incydent, problem, zmiana czy żądanie.
  • Nowe, samoobsługowe pulpity – Pulpity stworzone w LANDESK Self Service automatycznie pojawiają się w nowym LANDESK Workspace. Czuły interfejs doskonale się sprawdza na dowolnym urządzeniu.
  • Lepsze zarządzanie harmonogramem – Korzystając z Service Desk użytkownicy mogą wysyłać zaproszenia do systemów kalendarzy innych producentów, co odciąża analityków i pozwala im skupić się na rozwiązywaniu problemów oraz zapewnieniu prawidłowej pracy systemów.
  • Dynamiczne porady w kontekście – Pracownicy IT automatycznie otrzymują porady wygenerowane w oparciu o ich poprzednie aktywności.
  • Integracja telefonów w przeglądarce webowej – Telefon odgrywa ważną rolę w działaniach pracowników działu IT, dlatego ServiceDesk pozwala odbierać lub wykonywać telefony, śledzić godziny połączeń, sprawdzać dane dzwoniących osób itp.
  • Spotkania z pracownikami wsparcia IT – Service Desk wprowadza nowy sposób komunikacji między administratorami i użytkownikami końcowymi, oparty na możliwości umówienia indywidualnego spotkania z pracownikiem wsparcia technicznego.

Od niedawna dostępna jest również strona LANDESK w polskiej wersji językowej, uruchomiona we współpracy z firmą Alstor. Dostępna jest ona pod adresem www.landesk.pl

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.