Nowa wersja CA ARCserve już dostępna

Opublikowano 21 września 2011

W ofercie firmy Alstor, polskiego dystrybutora rozwiązań firmy CA Technologies pojawiły się produkty z najnowszej serii ARCserve r16. Rodzina CA ARCserve składa się z pakietów oprogramowania, których głównym przeznaczeniem jest zapewnienie ochrony i dostępności danych oraz systemów komputerowych. Nowa rodzina zostanie przedstawiona szczegółowo podczas seminarium, które odbędzie się już w październiku w Warszawie.

Najnowsza wersja oprogramowania ARCserve zawiera wiele nowych udoskonalonych funkcjonalności, z których najważniejsze to:

•    archiwizacja plików
•    odtwarzanie danych w przypadku awarii z wykorzystaniem WinPE
•    backup/archiwizacja w „chmurze”
•    odtwarzanie pojedynczych maili z Microsoft Exchange
•    backup stacji roboczych i notebooków
•    wspólna konsola zarządzająca dla ARCserve Backup i D2D
•    zwiększona funkcjonalność w środowiskach wirtualnych Vmware ESX oraz MS HyperV

W związku z premierą nowego oprogramowania Alstor wraz z firmą CA organizują seminarium „Rodzina oprogramowania ARCserve r16 – nieskończone możliwości”. Podczas seminarium w sposób szczegółowy omówione zostaną nowe funkcjonalności, część spotkania zarezerwowana została na pokaz działania oprogramowania „na żywo”.
Seminarium odbędzie się 13 października w Warszawie. Udział w imprezie jest nieodpłatny, warunkiem jest rejestracja.

Najbardziej znanym produktem z rodziny ARCserve jest ARCserve Backup. Jest to idealne narzędzie do wykonywania kopii zapasowych systemów Windows dowolnej wielkości, zarówno na platformach fizycznych jak i wirtualnych. Doskonale radzi sobie także w środowiskach Linux i Unix. Program oferuje funkcjonalności znane z rozwiązań klasy Enterprise w cenie nie wyższej niż konkurencyjne rozwiązania dla małych i średnich firm.
ARCserve D2D jest idealnym oprogramowaniem do szybkiej migracji kompletnych systemów ze starego, mało wydajnego sprzętu na nowe rozwiązania sprzętowe. Zalecany jest przede wszystkim do kompletnej ochrony i szybkiego odtworzenia serwerów, stacji roboczych i notebooków.

Uzupełnieniem rodziny produktów ARCserve jest ARCserve Replication oraz ARCserve High Availability służące do zapewnienia wysokiej dostępności danych w systemach Windows, Linux i UNIX.

Wszystkie powyższe składniki oprogramowania powiązane są ze sobą za pomocą pakietu ARCserve Central Applications pozwalającego na centralne zarządzanie środowiskiem oraz centralne raportowanie. Pakiet ten zawiera także dwa nowe składniki: Central Applications Host-Based VM Backup oraz Central Applications Virtual Standby, zwiększające funkcjonalność działania oprogramowania ARCserve w środowiskach wirtualnych.
Więcej informacji na temat oprogramowania CA…

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.