Nowa obudowa z baterią mophie do iPhone 5

Opublikowano 26 marca 2013

Alstor, wyłączny dystrybutor produktów marki mophie w Polsce, wprowadza do sprzedaży mophie juice pack helium – obudowę do iPhone 5 z wbudowaną baterią o pojemności 1500 mAh.  Tym samym, oferta Alstor w zakresie produktów konsumenckich – iCorner – poszerzyła się o jeden z najbardziej oczekiwanych przez użytkowników modelu iPhone 5 produktów.

JPA-IP5-RED_Face-Down_On-Booksmophie juice pack helium pozwala na znacznie dłuższe użytkowanie iPhone 5, bez konieczności korzystania z zewnętrznego źródła zasilania – zapewnia 80% więcej energii, dzięki wbudowanej baterii.

Elegancką i starannie wykonaną obudowę można wykorzystać jako dodatkowe zabezpieczenie iPhone, ponieważ została zaprojektowana w taki sposób, by chronić telefon przed uszkodzeniami podczas codziennego użytkowania. Wystarczy skorzystać z umieszczonego na obudowie przełącznika, aby telefon zaczął pobierać energię z dodatkowej baterii. Znajdujący się w obudowie wskaźnik LED informuje o poziomie energii baterii.

Udoskonalone porty akustyczne, przepuszczające dźwięki z telefonu na zewnątrz, sprawiają, że wydobywająca się z nich muzyka ma niepowtarzalne brzmienie. Wraz z obudową w komplecie znajduje się kabel USB, który umożliwia ładowanie baterii obudowy i telefonu.

Sugerowana cena detaliczna mophie juice pack helium to 279 PLN. Więcej informacji o produktach mophie oraz listę sklepów, w których można je zakupić, znaleźć można na stronie: www.icorner.pl

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.