Nowa definicja ochrony smartfonów – obudowy LifeProof nüüd

Opublikowano 22 października 2013

ALSTOR – dystrybutor wielokrotnie nagradzanych etui ochronnych LifeProof , wprowadza do swojej oferty nową serię obudów do iPhone’a 5 oraz Samsunga Galaxy S4. LifeProof nüüd to pierwsze na rynku wodoszczelne obudowy, które mają folii na ekran. Zaawansowana konstrukcja zapewnia pełną ochronę przed wodą, kurzem i skutkami upadków, przy równoczesnym zachowaniu pełnej funkcjonalności urządzenia.

LifeProof nuud jak działaNowa seria obudów wykorzystuje opatentowaną technologię, która poprzez system ciśnieniowej blokady wytworzonej pomiędzy uszczelkami a powierzchnią ekranu zapobiega przedostaniu się do ich wnętrza wody czy pyłu.  Zapewnia to użytkownikom bezpośredni dostęp do ekranu smartfona, bez zniekształcającej obraz folii.

Każda obudowa LifeProof przechodzi niezależne testy laboratoryjne, potwierdzające zgodność z wojskowymi standardami ochrony przed uderzeniami i upadkami z wysokości do 2 metrów, czego dowodem jest uzyskany certyfikat MIL-STD-810. Posiada także certyfikat szczelności IP-68, dotyczący ochrony przed wodą, brudem i śniegiem. Smartfon w obudowie nüüd można zanurzyć w wodzie o głębokości do 2 metrów przez 60 minut.

Obudowy zostały idealnie dopasowane do obu modeli smartfonów, tak, aby zachować ich pełną funkcjonalność i zapewnić możliwość korzystania ze wszystkich przycisków. Chronią gniazda słuchawkowe i porty ładowania, jednocześnie nie blokując dostępu do nich. Wizjer ze wzmocnionego szkła, powleczonego podwójną warstwą refleksyjną zapewnia wyjątkową jakość podwodnych zdjęć i filmów. Obudowa zabezpiecza głośnik i mikrofon, poprawiając równocześnie jakość dźwięku, dzięki technologiom ClearVoice oraz Sound Enhancement System.

Lekkie i cienkie obudowy nüüd do Galaxy S4 oraz iPhone 5 idealnie wpisują się w stylistykę produktów dwóch gigantów na rynku urządzeń mobilnych: Apple’a oraz Samsunga. Przezroczysta tylna część etui to ukłon w stronę miłośników wiodących marek – logo Apple’a czy Samsunga będzie zawsze widoczne.

Obudowa LifeProof nüüd do iPhone 5 dostępna jest w dwóch kolorach: białym i czarnym, natomiast do Galaxy S4, w wersji czarnej. Sugerowana cena wynosi 379 zł.

Więcej informacji na temat rozwiązań LifeProof znaleźć można na stronie: http://www.icorner.pl/producenci/lifeproof/

© Alstor sp. z o.o. 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.