Niezniszczalne produkty LifeProof teraz także w Polsce

Opublikowano 20 sierpnia 2012

Alstor podpisał umowę z amerykańską firmą LifeProof – producentem bijących rekordy popularności i wielokrotnie nagradzanych w USA obudów do iPhone 4 i iPhone 4S.

LifeProof jest młodą, niezwykle dynamicznie rozwijającą się firmą z siedzibą w San Diego. Nazwa LifeProof – w dosłownym tłumaczeniu „Odporność na życie”- znakomicie obrazuje filozofię firmy, a produkty LifeProof wyznaczają nowe granice w zakresie swobody i bezpieczeństwa użytkowania smartfonów – teraz można z nich korzystać nawet w ekstremalnie niesprzyjających okolicznościach. Amerykańskie obudowy są wodoszczelne, odporne na trudne warunki atmosferyczne, chronią przed kurzem i wszelkiego rodzaju zabrudzeniami oraz wstrząsami, a nawet przed skutkami upadku.

Na mocy podpisanej umowy, w ofercie Alstor pojawiła się praktycznie cała gama produktów LifeProof: obudowy ochronne dla iPhone 4 i dla iPhone 4S oraz akcesoria: opaski na ramię, uchwyty na kierownicę rowerową oraz klipsy na pasek – wszystkie z mocowaniami dla obudowy LifeProof.

Lekka i hermetyczna obudowa LifeProof gwarantuje skuteczną ochronę antywstrząsową a zarazem pełną funkcjonalność iPhone, nawet podczas robienia filmów, np. pod powierzchnią wody. LifeProof dokładnie przylega do chronionego smartfona, przez co jego wymiary pozostają praktycznie niezmienione. Co ciekawe, produkt dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych.

Praktyczną opaskę na ramię z mocowaniem dla obudowy LifeProof wykonano z dodatkiem antypoślizgowych wkładek, dzięki czemu jest idealna nie tylko dla biegaczy, ale również dla wszystkich osób, które lubią być w ciągłym ruchu.

Solidnie wykonany uchwyt na kierownicę pozwala bezpiecznie korzystać z iPhone w obudowie LifeProof, np. jako kamery do nagrywania filmu z wycieczki rowerowej albo jako rowerowej nawigacji.

Niezwykle lekki klips na pasek z mocowaniem dla obudowy LifeProof sprawi, że iPhone stanie się naszym niezawodnym towarzyszem zarówno w sali konferencyjnej, jaki i na górskich szlakach.

Produkty LifeProof są już dostępne w większości sklepów ze smartfonami i akcesoriami do smartfonów w całym kraju.  Cena „niezniszczalnej” obudowy LifeProof wynosi 299 zł, opaska na ramię kosztuje 199 zł, uchwyt rowerowy 149 zł, a klips na pasek  99 zł. Więcej informacji o produktach LifeProof na stronie www.icorner.pl

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.