mophie – obudowa z baterią inna niż wszystkie

Opublikowano 4 października 2013

mophie prezentuje kolejne modele obudów ze zintegrowaną baterią do telefonów z systemem Android. Tym razem firma oddaje w ręce konsumentów akumulatory do Samsunga Galaxy S4 i HTC One.

Znane ze swojej elegancji i wysokiej jakości baterii obudowy mophie były przez długi czas akcesoriami dedykowanymi do iPhone’ów, kalifornijski producent nie pozostaje jednak obojętny wobec rosnących udziałów w rynku platformy Google. Najnowsze „androidowe dzieci” mophie, obudowy z baterią do HTC One oraz Samsung Galaxy S4, są już dostępne w Polsce.

Bateria z obudową do najnowszego smartfona firmy Samsung to 80% więcej mocy (2300 mAh) w stosunku do standardowej baterii, natomiast do HTC One aż 100% (2500 mAh). Ale to nie wszystko. Dodatkowo, mophie daje możliwość łatwego zsynchronizowania telefonu z komputerem podczas ładowania baterii zewnętrznej przez złącze USB.

JP-HTC-ONE-1Obudowy mophie to nie tylko wzmocnienie baterii smartfona, to również wyjątkowa ochrona i zabezpieczenie telefonu przed skutkami upadków, zarysowaniami i wstrząsami. Funkcje ochronne nie kolidują jednocześnie z designem One i S4, ponieważ nowe mophie to przede wszystkim prostota i elegancja oraz smukły kształt.

Obudowy mophie dostępne są na terenie całego kraju. Cena detaliczna dla obudowy mophie HTC One oraz Samsung Galaxy S4 wynosi 349 PLN.

Wszystkie modele mophie Juice Pack – Air, Plus, Helium – współpracują z najnowszym modelem iPhone’a 5S.
iCorner − dział produktów konsumenckich Alstor – jest jedynym dystrybutorem produktów mophie na terenie Polski.

© Alstor sp. z o.o. 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.