mophie Juice Pack Plus – 2 razy więcej mocy iPhone 5

Opublikowano 27 czerwca 2013

ALSTOR – dystrybutor mophie na terenie Polski, wprowadza do swojej oferty najnowszy produkt – mophie Juice Pack Plus. Jest to ultra-cienka obudowa z wbudowaną baterią o mocy 2100 mAh, przeznaczona do modelu iPhone5.

JPP-IP5-WHT_BLK-IP5_Front-Back-3QTR_2000pxmophie Juice Pack Plus ma ergonomiczny kształt, jest poręczny, a gumowa powłoka antywstrząsowa chroni telefon podczas upadku. Równocześnie jest to najbardziej żywotna obudowa z baterią mophie dostępna na rynku. 2100 mAh to dodatkowe 120% mocy dodanej do standardowej baterii iPhone 5. W praktyce,  dla użytkownika oznacza to do 10 godzin więcej rozmów w 3G, do 50 godzin więcej słuchania muzyki i do 12 godzin dłuższe serfowanie w Internecie z wykorzystaniem Wi-Fi.

Jedną z zalet urządzenia jest bardzo prosta i intuicyjna obsługa. Po założeniu obudowy na iPhone, wystarczy przełączyć suwak i telefon zaczyna korzystać z mophie. Bateria ładowana jest za pośrednictwem dołączonego kabla USB. W nowym modelu zmieniono gniazdo zasilania z 0,5A na 1A, dzięki czemu znacznie skrócił się czas potrzebny na pełne naładowanie baterii.

Firma mophie to producent wielokrotnie nagradzanych za design i innowacyjne rozwiązania akcesoriów do urządzeń mobilnych. Jak dotąd najbardziej popularną okazała się być seria Juice Pack – pierwsza na świecie przenośna obudowa z baterią, która otrzymała certyfikat firmy Apple.

Cena detaliczna mophie Juice Pack Plus wynosi 399zł. Obudowa dostępna jest w kolorach czarnym i białym. Więcej informacji o urządzeniach z rodziny mophie można znaleźć na stronie www.icorner.pl

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.