Moda w świecie grafiki – zapraszamy na warsztaty!

Opublikowano 3 czerwca 2013

12 czerwca w warszawskim teatrze Kamienica odbędą się warsztaty organizowane przez IT Media – „Moda w świecie grafiki”. Mamy przyjemność być partnerem tego wydarzenia.

MODA

 

Spotkanie ma na celu propagowanie i uświadamianie uczestnikom wywodzącym się ze świata grafiki i mody bogactwa elementów graficzno-fotograficznych składających się na ostateczny wizerunek. Samo wydarzenie jest całodniowe (rejestracja od 9.00, zakończenie przewidziane około 16.00). Zaprosiliśmy bardzo ciekawych, uznanych i nagradzanych za swoje dokonania prelegentów i gości m. in. takich jak: Dorota Williams, Sabina Klechowicz, Piotr Janowczyk, Szymon Szcześniak oraz Robert Jarzębiński.

Na warsztaty zapraszamy miłośników mody i grafiki, gdyż korelacja tych dwóch światów będzie tematem specjalistycznego spotkania. Jest to wyjątkowe wydarzenie dające możliwość poznania procesu tworzenia kreacji graficznej od stylizacji modowej, prezentowanej na wybiegu przez wizerunek witryny, ilustrację i fotografię, aż po skład projektów w procesie druku.

W tym dniu, współcześni twórcy wizerunku podzielą się swoim doświadczeniem, a słowo wizerunek nabierze wielu znaczeń. Prelegenci podejdą do tematów w sposób twórczy na żywo, tworząc wiele elementów swoich wystąpień. Uczestnicy poszerzą swoją wiedzę na temat mody i grafiki, będą mogli wykorzystać uzyskaną wiedzę w tworzonych lub zlecanych przez siebie projektach.

Szczegółowy program warsztatów znaleźć można na stronie organizatora. Udział jest nieodpłatny, ale ilość miejsc jest ograniczona. Serdecznie zapraszamy, zapowiada się bardzo ciekawie!

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.