MAGIX Music Maker MX teraz także po polsku!

Opublikowano 27 września 2011

ALSTOR, polski dystrybutor produktów MAGIX, wprowadza do oferty popularny i ceniony na całym świecie program do tworzenia muzyki – MAGIX Music Maker MX. To już osiemnasta edycja znakomitego narzędzia, zawierającego teraz ponad 1500 nowych dźwięków i pętli, a dodatkowo 2000 profesjonalnie stworzonych i zmiksowanych dźwięków w archiwum online. Program dostępny jest oczywiście w polskiej wersji językowej.

 

Główne nowości zawarte w MAGIX Music Maker MX:

  • ponad 3,5 tys. nowych dźwięków i pętli
  • 2000 profesjonalnie stworzonych i zmiksowanych dźwięków w archiwum online
  • Lead Synth: profesjonalny syntezator analogowy
  • Drum Engine: doskonałe odgłosy bębnów
  • Loop Designer: intuicyjne remiksowanie pętli
  • obsługa VST (Virtual Studio Technology): dodawanie i podłączanie nowych instrumentów i efektów
  • funkcja wgrywania własnych utworów na Facebook
  • wbudowana technologia MX (Media Exchange)

Dzięki przebogatej funkcjonalności i zawartości oprogramowania MAGIX Music Maker MX, nawet osoby nie posiadające fachowej wiedzy muzycznej w krótkim czasie, za pomocą dosłownie kilku kliknięć myszką, stworzą swoje własne, wpadające w ucho utwory muzyczne. Obsługa programu MAGIX jest bajecznie prosta i przypomina budowanie z klocków: wystarczy połączyć elementy dźwiękowe, dodać efekty studyjne lub wgrać instrumenty, a następnie zapisać swoje dzieło na dysku lub udostępnić przyjaciołom w Internecie.

Pakiet MAGIX Music Maker MX (wersja 18) już w najbliższych dniach będzie dostępny sklepach komputerowych w całym kraju. Cena detaliczna programu wynosi 249zł. Więcej informacji o oprogramowaniu MAGIX, znaleźć można w naszym katalogu produktów.

Zapraszamy również do naszego nowego serwisu „O Multimediach”, w którym znajdą Państwo szereg poradników i prezentacji produktów: Tutorial – jak tworzyć profesjonalną muzykę wideo.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.