Magic Cube Epic − prawdziwie Epicki gadżet

Opublikowano 4 września 2013

Po sukcesie, jaki odniosła klawiatura Magic Cube firmy Celluon, przyszedł czas na nowszą, ulepszoną wersję „magicznej klawiatury” o wdzięcznej nazwie Epic. Nie ma co ukrywać, jej funkcje naprawdę takie są.

epic silverPrzede wszystkim – rozmiar. Magic Cube Epic jest mikroskopijny w porównaniu ze swoim poprzednikiem oraz urządzeniami konkurencji. Na rynku nie ma drugiego tak małego urządzenia z tyloma wbudowanymi funkcjami.

W pierwszej wersji, Magic Cube był tylko klawiaturą laserową. Epic wprowadza także funkcję kontroli kursora myszki za pomocą palców, co zdecydowanie ułatwia pracę i umożliwia pozbycie się dodatkowych urządzeń, które muszą stać na stole w pracy lub które musimy zabierać ze sobą w podróż.

Magic Cube Epic śledzi ruch palców, pozwala na przybliżanie i oddalanie obrazu, a co najważniejsze – współpracuje zarówno z platformą MAC, jak również PC.

Dzięki funkcji synchronizacji Magic Cube Epic przez Bluetooth, urządzenie jest w stanie połączyć się praktycznie z każdą platformą dostępną w sprzedaży.

Klawiatura laserowa firmy Celluon jest kompatybilna z systemami: Android 4.0, Windows XP, iOS 4.0, Blackberry 10 i ich nowszymi odpowiednikami.

Klawiatura Magic Cube Epic jest dostępna na terenie całego kraju. Cena detaliczna wynosi 549 PLN. Więcej informacji o produkcie na stronie www.icorner.pl

© Alstor sp.j. 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.