Macierze Infortrend EonStor kompatybilne z VMware vSphere®5

Opublikowano 29 września 2011

Infortrend, lider w dziedzinie pamięci masowych poinformował, że macierze z serii EonStor DS, posiadające certyfikację VMware Ready™ z interfejsem Fibre Channel (FC) 8 Gb/s są teraz kompatybilne z VMware vSphere® 5. Oznacza to, że systemy te przeszły szczegółową procedurę testową przeprowadzoną przez VMware.

 „Jest nam bardzo miło, że systemy EonStor DS firmy Infortrend są „gotowe” do współpracy z VMware VSphere® 5, co oznacza, że przeszły określone procedury testowe VMware i testy interoperacyjności, zatem są gotowe do działania w środowiskach produkcyjnych.” – powiedziała Sheryl Sage, Dyrektora Programów Partnerskich, VMware.

 Thomas Kao, Dyrektor ds. Planowania w Infortrend, zauważył: „Rozwiązania FC i iSCSI Infortrend są VMware REady™. Aby umożliwić naszym klientom korzystanie z najnowszych trendów obowiązujących w wirtualizacji centrów danych, zatroszczyliśmy się o certyfikację naszych systemów EonStor DS również w zakresie wydanego ostatnio VMware vSphere® 5, trafiając do grona pierwszych producentów macierzy, którzy to zrobili.”

Wśród certyfikowanych systemów EonStor DS znalazły się macierze z interfejsem Fibre Channel 8GB/s, zarówno z jednym, jak i dwoma, redundantnymi kontrolerami. Modele te umożliwiają umieszczenie dysków SAS/SATA 3Gb/s i 6Gb/s w obudowach wysokości od 1U do 4U. Dostępne są również urządzenia obsługujące dyski 2,5”, jak również modele hybrydowe, z interfejsem do hosta FC i iSCSI.

Program VMware Ready stanowi część programu VMware Technology Alliance Partner (TAP) i ma technologicznym partnerom przynosić korzyści również natury wizerunkowej. Program VMware TAP zrzesza ponad 2.000 członków z całego świata i zapewnia partnerom różnego rodzaju usługi techniczne oraz marketingowe, wsparcie techniczne oraz inne narzędzia, sprawiając, że mogą oni wraz ze swoimi produktami zaoferować swoim klientom wartość dodaną.

Systemy EonStor DS. Infortrend można znaleźć w Katalogu Produktów Partnerów VMware na stronie: http://alliances.vmware.com/public_html/catalog/PublicCatalog.php

© Alstor sp. z o.o. 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.