Legendarne oprogramowanie Nero to nie tylko wypalanie płyt

Opublikowano 30 października 2013

Kto z nas nie kojarzy słynnego programu Burning Room do nagrywania płyt? Prawie każdy właściciel peceta na świecie, który pamięta jeszcze czasy rozgrzanych do czerwoności wypalarek wie, czym jest Nero. Ale czy na pewno? Pakiety Nero 2014 oraz Nero 2014 Platinum to rozbudowane narzędzia do odtwarzania, obsługi i zarządzania multimediami.

Podstawowy pakiet NERO 2014 to zestaw 6 najpopularniejszych aplikacji:

Nero Video, czyli kompleksowe narzędzie do edycji wideo, przystępne dla początkujących osób, obejmujące jednocześnie dokładny sposób pracy i kontroli wymagany przez bardziej zaawansowanych użytkowników. Dołączone do narzędzia dziesiątki kreatywnych szablonów sprawiają, że filmy i płyty mogą nabrać profesjonalnego wyglądu w kilka minut.

N2014_Suite_PL_3DViz-LeftN2014_Platinum_PL_3DViz-Right

Nero MediaHome służy z kolei do katalogowania, uzyskiwania dostępu, synchronizowania i strumieniowego przesyłania wszystkich filmów, plików wideo, zdjęć i muzyki. Program zawiera również wbudowany odtwarzacz wideo i audio obsługujący większość formatów płyt i plików.

Nero Burning ROM to najwyższej klasy narzędzie do nagrywania płyt.

Nero Recode − wyjątkowo wydajna i zarazem prosta w użyciu aplikacja do konwertowania płyt i plików wideo do innych formatów. Nero Recode obsługuje praktycznie wszystkie najnowsze formaty wideo i audio. Wstępnie skonfigurowane profile dla najpopularniejszych urządzeń kina domowego i przenośnych pozwalają na uzyskanie doskonałych rezultatów bez zajmowania się zbędnymi szczegółami.

Nero Express gwarantuje szybkie nagrywanie i kopiowanie płyt.

Nero RescueAgent to łatwy sposób na odzyskiwanie uszkodzonych lub zawierających błędy plików z dysków optycznych, komputera, dysków USB i innych nośników.

Dodatkowo użytkownicy w standardowym zestawie Nero 2014 znajdą najnowszą funkcję przesyłania strumieniowego Nero Play to TV. Z kolei aplikacja Nero Disc to Device umożliwi konwersję zawartości płyt na urządzenia przenośne i bezpośrednio do chmury za pomocą jednego kliknięcia.

Nero to także dobrze znane dodatki, takie jak: CoverDesigner, dzięki któremu w łatwy i prosty sposób można stworzyć efektowne etykiety i okładki płyt, WaveEditor do nagrywania, oczyszczania i eksportowania plików audio oraz SoundTrax do przetwarzania nagrań z płyt winylowych i kaset na format cyfrowy.

W pakiecie Nero Platinum 2014 dodatkowo użytkownik może odtwarzać pliki w formatach  Blu-ray discs™, Blu-ray 3D™ oraz Ultra HD w najwyższej jakości na komputerze lub notebooku oraz skorzystać z rozbudowanej funkcji edytowania plików wideo w standardzie Ultra HD (4K).

Aplikacje i platformy oprogramowania stworzone przez Nero sprawiają, że obsługa zdjęć, filmów i muzyki jest dziecinnie prosta, a darmowa platforma Nero MediaHome umożliwia umieszczanie, ulepszanie i udostępnianie plików multimedialnych za pośrednictwem komputerów, smartfonów, tabletów i internetowych serwisów społecznościowych.

Firma Alstor jest jedynym dystrybutorem oprogramowania Nero 2014 i Nero 2014 Platinum z Polsce.

Pakiet Nero 2014 jest dostępny w wybranych sklepach na terenie kraju w cenie 279 zł, z kolei pakiet Nero 2014 Platinum w cenie 349 zł.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.