Landesk wprowadza nową wersję Xtraction

Opublikowano 23 lutego 2016

Firma LANDESK ogłosiła aktualizację Xtraction, czyli pulpitu i rozwiązania do raportowania używanego w IT do analityki biznesowej. Nowa wersja Xtraction oferuje ulepszenia łączników LANDESK, obsługę dodatkowych języków oraz unowocześniony, intuicyjny interfejs użytkownika. Xtraction daje łatwy dostęp do danych i analiz, co pomaga zademonstrować wartość IT dla firmy i wspomaga jego modernizację.

Xtraction 2016 wprowadza ulepszenia złączy LANDESK Service Desk i Management Suite, a także zawiera dodatkowe, od razu gotowe do użytku raporty i pulpity oraz nowy łącznik Wavelink. Zaktualizowana wersja Xtraction jest dostępna w 12 językach, m.in. hiszpańskim, francuskim, rosyjskim, chińskim uproszczonym oraz chińskim tradycyjnym.

Firmy analityczne doceniają korzyści, jakie płyną z analizy danych IT za pomocą Xtraction. „Xtraction to nakierowane rozwiązanie, które stanowi cenny dodatek do portfolio LANDESK i pozwala pracownikom IT na wydajniejszą analizę danych” – skomentował Dennis Drogseth, wiceprezes firmy analitycznej Enterprise Management Associates. „Jego wyjątkowo prosta budowa umożliwia firmom IT tworzenie imponujących, przydatnych wizualizacji i analiz.”

„Xtraction jest wyjątkowo proste w obsłudze, ale jednocześnie daje duże możliwości” – powiedział Dan Lutter, dyrektor ds. technologicznych w Advocate Health Care. „Dane to źródło cennej wiedzy, a dzięki Xtraction są one wyjątkowo łatwo dostępne, co umożliwia szybką analizę. Z Xtraction możemy monitorować postępy w różnych środowiskach, pulpitach i projektach, mając pełny wgląd w sytuację.”

Xtraction, przejęte przez LANDESK w sierpniu 2015 roku, oferuje także łączniki dla wielu źródeł danych IT innych niż LANDESK. Dzięki temu nawet osoby nieposiadające wiedzy technicznej mogą z łatwością tworzyć pulpity korzystające z najróżniejszych źródeł danych. Xtraction 2016 to pierwsza poważna aktualizacja od czasu przejęcia tej technologii przez LANDESK, umożliwiająca firmom tworzenie pulpitów, szybki dostęp do raportów i lepszą analizę ważnych danych, która pomaga podejmować świadome decyzje.

„Przejęcie innej firmy często wiąże się ze zmianą albo wręcz zupełnym porzuceniem produktu, który były powodem zakupu” – powiedział Jeremy Carter, senior product manager w firmie LANDESK. „Tymczasem LANDESK ciągle ulepsza technologię przejętą od Xtraction tak, aby dawała naszym klientom coraz większe możliwości.”

Więcej informacji o Xtraction znajdziesz na stronie http://www.landesk.com/pl/products/xtraction/.

© Alstor sp. z o.o. 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.