Kolejne wyzwanie EIZO

Opublikowano 3 października 2014

­­Po roku przerwy wznowiony zostaje turniej EIZO Challenge. Eliminacje do rozgrywek CS Global Offensive ruszają w październiku i będą miały swój finał podczas PGA. Organizatorem turnieju jest EIZO Polska we współpracy z platformą AllPlay. Partnerami projektu są firmy Eaton, iCorner i Tesoro. Zwycięska drużyna otrzyma 5 najnowszych monitorów EIZO z serii dla graczy FORIS. Zdobywcy drugiego, trzeciego i czwartego miejsca dostaną nagrody rzeczowe ufundowane przez Partnerów – w puli nagrody o niebagatelnej wartości ponad 20.000 zł.

EIZO-CHALLENGE-banner-info-490x380(2014-09)Półfinały i finał turnieju EIZO Challenge zostaną rozegrane podczas tegorocznej imprezy z cyklu Poznań Game Arena, która odbywać się będzie
w dniach 24-26 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W niedzielę na stoisku EIZO rozegrany zostanie również turniej indywidualny, w którym będą mogli wziąć udział wszyscy chętni. W tym przypadku organizatorzy również przewidzieli cenne nagrody.

Eliminacje do drużynowego turnieju finałowego przeprowadzone zostaną online, na platformie AllPlay. Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą do 9 października na stronie www.allplay.pl.

W każdej turze eliminacji wyłonione zostaną po 2 drużyny, które wejdą do rozgrywki finałowej. Zwycięzcy eliminacji otrzymają nagrody w postaci podkładek z logo Virtus.pro. Mecze półfinałowe i finałowe starcie odbędą się z udziałem publiczności na stoisku EIZO.

Zawodnicy zwycięskiej drużyny otrzymają monitory EIZO FORIS FS2434. Są to 24” konstrukcje z matrycami IPS ze specjalnymi funkcjami dla graczy, zwiększającymi ich efektywność:

  • Smart Insight 2 – dostępny w trybie “Game”, to narzędzie wykrywa ciemne obszary na obrazie i zwiększa ich jasność, sprawiając, że łatwiej dostrzec i „likwidować” wirtualnych wrogów. W modelu FORIS FS2434 rozszerzono funkcjonalność Smart Insight 2, funkcja ta podwyższa obecnie również nasycenie, aby zwiększyć kontrast pomiędzy postaciami w grze, a tłem.
  • Smart Resolution – to technologia, która analizuje obraz pod kątem zakłóceń i rozmyć, a następnie koryguje rozmycia, bez podkreślania szumów. Narzędzie jest „inteligentne”, ponieważ działa tylko w takim zakresie, w jakim jest to konieczne.
  • Smart Detection – Identyfikuje, w którym obszarze ekranu odtwarzane jest video albo gra i stosuje odpowiednio Smart Insight 2 albo Smart Resolution, pozostawiając pozostałe partie ekranu niezmienione.

Drużyny, które zdobędą miejsca w czołowej czwórce otrzymają również: doskonałe UPSy z serii Ellipse PRO od firmy Eaton, akcesoria dla graczy od Tesoro oraz akcesoria do urządzeń mobilnych ufundowane przez iCorner.pl

Szczegółowe informacje na temat turnieju znaleźć można na stronie www.eizo.pli www.allplay.pl

Alstor jest wyłącznym dystrybutorem monitorów marki EIZO w Polsce i organizatorem turnieju EIZO Challenge 2014.

EIZO FORIS – Miss nothing. Ace everything.

© Alstor sp. z o.o. 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.