Japoński gigant ELECOM wkracza na polski rynek

Opublikowano 13 listopada 2012

Warszawski dystrybutor, ALSTOR podpisał umowę dystrybucyjną z firmą ELECOM. ELECOM jest niekwestionowanym liderem na rynku użytkowych akcesoriów elektronicznych w Japonii. W ofercie giganta, która zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji, znaleźć można serie słuchawek, myszek, etui i futerałów oraz folii ochronnych na różnego rodzaju urządzenia, jak również klawiatury, głośniki, torby, pokrowce i wiele innych grup produktów.

Receptą na sukces firmy ELECOM jest perfekcyjne połączenie inteligentnego designu i najnowocześniejszych technologii. Sztab projektantów i specjalistów w dziedzinie wzornictwa, zatrudnianych w firmie ELECOM, ma na swoim koncie szereg niezwykle cenionych w branży, prestiżowych nagród i wyróżnień, m.in. praktycznie corocznie zdobywane nagrody iF Design Award oraz Good Design Award.

Na mocy podpisanej umowy, w ofercie ALSTOR pojawiło się kilka wiodących linii produktowych marki ELECOM, m.in. słuchawki nauszne i douszne o wyjątkowych walorach estetycznych i użytkowych, które zarazem charakteryzuje bardzo wysoka jakość odtwarzanego dźwięku, wyróżniajcie się estetyką i funkcjonalnością futerały ochronne dla tabletów PC i iPad oraz łatwe i szybkie w aplikacji folie ochronne przeznaczone dla iPad.

Produkty ELECOM z oferty ALSTOR są już dostępne w większości sklepów detalicznych w całym kraju a ich ceny detaliczne kształtują się następująco:

  • słuchawki douszne Fruits: 49zł
  • słuchawki douszne Perfect Fit: 59zł
  • słuchawki nauszne z płaskim kablem: 79zł
  • dwustronne rękawy na tablety: 39zł-59zł
  • neoprenowe futerały na iPad: 59zł
  • ekskluzywne filcowe futerały na iPad: 99zł

Szczegółowe informacje, dotyczące produktów ELECOM, można znaleźć na stronie www.icorner.pl.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.