Infortrend rozszerzył linię produktów EonNAS, prezentując nowy system NAS z redundantnymi kontrolerami

Opublikowano 12 września 2013

Model EonNAS 3016RT posiada dwa kontrolery, zapewniające pełną funkcjonalność Failover oraz wyższą dostępność danych. Urządzenie wspiera Global Namespace, które upraszcza zarządzanie. Elastyczność rozbudowy, wykorzystanie SSD jako cache czy deduplikacja w standardzie to tylko niektóre cechy sprawiające, że EonNAS 3016RT stanowi dobrą inwestycję dla dużych i średnich firm, które oczekują niezawodności i braku przestojów.

Dane są istotą każdej firmy i organizacji, tak więc zapewnienie ciągłej dostępności i integralności danych jest sprawą kluczową. EonNAS 3016RT firmy Infortrend zbudowano w oparciu o dwa redundantne kontrolery i pełne księgowanie danych w systemie plików ZFS, co zapewnia pełną dostępność i zapobiega uszkodzeniom danych. System rozbudowywalny jest do 960TB i łączy w sobie funkcjonalność serwera plików oraz serwera aplikacji, dzięki czemu może jednoczenie przetwarzać dane blokowe poprzez sieć SAN i udostępniać pliki różnym użytkownikom. Oprócz funkcji zapewniających integralność, system udostępnia bez dodatkowych kosztów narzędzie Global Namespace, pozwalając użytkownikom w znaczący sposób zredukować złożoność dostępu do danych i przeprowadzania operacji.

„Rodzina urządzeń EonNAS Infortrenda oferuje innowacyjne rozwiązania dla klientów, którzy poszukują wydajnych, a zarazem przystępnych cenowo pamięci masowych, gwarantujących niezakłócony dostęp do danych, co jest decydującym czynnikiem dla aplikacji wykorzystywanych przez korporacje i przedsiębiorstwa z sektora SMB.” – powiedział Thomas Kao, Starszy Dyrektor Planowania Produkcji w Infortrend. „EonNAS 3016RT od samego początku był projektowany z uwzględnieniem potrzeb klientów, którzy wymagają dostępności danych na najwyższym poziomie, niezawodności i bogactwa funkcji zabezpieczających dane, które umożliwią ich dalszy rozwój”.

EonNAS 3016RT można będzie zobaczyć w przyszłym tygodniu na targach Storage Decisions w Nowym Roku. Urządzenie pojawi się w ofercie Alstor w ostatnim kwartale tego roku.

Więcej informacji na temat rozwiązań NAS firmy Infortrend znaleźć można na naszej stronie.

© Alstor sp. z o.o. 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.