Nowość w ofercie Alstor – produkty PhotoFast

Opublikowano 8 maja 2013

W ofercie firmy Alstor pojawiło się kolejne rozwiązanie dedykowane dla użytkowników produktów firmy Apple. i-FlashDrive HD to pierwsza i jak dotąd jedyna pamięć zewnętrzna, kompatybilna zarówno z komputerami Mac/PC, jak i z urządzeniami z systemem operacyjnym iOS. i-FlashDrive HD firmy PhotoFast umożliwia transfer zdjęć, filmów oraz innych danych pomiędzy komputerem, a urządzeniami z systemem iOS,  takimi jak iPhone, iPad i iPod Touch.

DSC_5231

i-FlashDrive HD jest praktycznym rozwiązaniem rozszerzającym pojemność pamięci w urządzeniach z iOS. To jedyna pamięć przenośna certyfikowana przez Apple, kompatybilna z urządzeniami wyposażonymi w złącza Lightning oraz 30-pinowe. Dzięki i-FlashDrive HD można bezproblemowo przenosić, przeglądać i udostępniać dokumenty, zdjęcia oraz pliki wideo i audio, bez potrzeby korzystania z WiFi, połączeń sieciowych czy zasilania. i-FlashDrive działa również bezproblemowo po podłączeniu do standardowego portu USB, zapewniając tym samym kompatybilność z różnymi systemami operacyjnymi, w tym iOS 6, Windows XP/7/8, OSX i Linux.

Bezpłatna aplikacja dostępna w języku polskim w App Store instaluje się automatycznie przy pierwszym podłączeniu pamięci. Program umożliwia tworzenie folderów, dokumentów tekstowych, importowanie zdjęć z rolki aparatu, wklejanie zawartości schowka, nagrywanie dźwięków, tworzenie kopii zapasowej listy kontaktów, szyfrowanie prywatnych plików oraz edytowanie dokumentów.
Z łatwością można również odtwarzać filmy oraz muzykę bezpośrednio z i-FlashDrive HD, bez konieczności synchronizacji z iTunes. Integracja z Dropboxem zapewnia uzyskanie dodatkowego miejsca.

Obecnie w sprzedaży dostępne są 4 wersje i-FlashDrive HD o pojemności:

8GB w cenie 249 PLN brutto
16GB w cenie 399 PLN brutto
32GB w cenie 599 PLN brutto
64GB w cenie 999 PLB brutto

Wersje 32 GB oraz 64GB zostały wyposażone w przejściówkę, umożliwiającą podłączenie do 8-pinowego złącza Lightning, w które wyposażony jest iPhone 5.

Specyfikacja:

Wymiary: 25.9 x 9 x 52.46 mm
Waga: 18 g
OS: iOS 6/ Windows XP/ Windows 7/ Windows 8/ OS X/ Linux
Pojemności: 8 GB, 16 GB, 32 GB i 64 GB
Wymagania: Pobranie darmowej aplikacji “i-FlashDrive HD” z AppStore
Szybkość transferu: 10 MB/s dla USB, 2.5 MB/s dla iPad 2 oraz 1.5 MB/s dla iPhone

 i-FlashDrive HD jest już dostępny w większości sklepów w całym kraju oraz w sklepie internetowym www.icorner.pl.

Szczegółowe informacje na temat i-FlashDrive HD można znaleźć na stronie www.icorner.pl.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.