Fantazyjny design i pewna ochrona – etui Skech w ofercie iCorner

Opublikowano 23 kwietnia 2014

iCorner, dział produktów konsumenckich Alstor, wprowadza do sprzedaży etui ochronne do smartfonów i tabletów firmy Skech. Rozwiązania tego kalifornijskiego producenta wyróżnia wysoka jakość materiałów i wykonania oraz wyjątkowo szeroki wybór kolorów.

W ofercie iCorner dostępnych jest kilka serii etui do smartfonów iPhone 5/5S, Samsung Galaxy S4 i mini: jednoczęściowe Slim i Shine oraz dwuczęściowe Sugar, Hard Rubber i Glow. Wszystkie obudowy zapewniają ochronę przed skutkami upadków z małych wysokości, pełny dostęp do portów i przycisków, łatwo się je zakłada i zdejmuje, dzięki czemu są wygodne w codziennym użytkowaniu.  Etui z serii Shine, Hard Rubber i Sugar zostały w środku wyłożone filcem lub microfibrą, aby uchronić telefon przed ewentualnymi zarysowaniami.

Skech-info_prasowe(2014-04)

Oferta etui do tabletów obejmuje 2 serie:  SkechBook do iPada mini Retina i iPada Air oraz Flipper Fabric do iPada Air. SkechBook to wyjątkowe lekkie i smukłe etui o prostej linii, wyglądem przypominające okładkę notatnika. Flipper Fabric ma bardziej subtelny wygląd, dzięki zaokrąglonym kształcie i delikatnym wzorom na materiale. Obie wersje zapewniają pełen dostęp do portów i przycisków. Klapka umożliwia usypianie i wybudzanie iPada, a dodatkowo pełni role funkcjonalnej podstawki gwarantującej wygodne pisanie lub oglądanie filmów.

Etui Skech są dostępne w sklepach partnerskich iCorner na terenie całego kraju, lista sklepów znajdują się na stronie http://www.icorner.pl/gdzie-kupic/.

Więcej informacji o produktach Skech – http://www.icorner.pl/producenci/skech/

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.