Ergonomiczne produkty Bakker Elkhuizen w ofercie Alstor

Opublikowano 19 stycznia 2015

W ofercie Alstor pojawiły się ergonomiczne produkty holenderskiej firmy Bakker Elkhuizen, przeznaczone do pracy z komputerem.

Dla wielu osób normalny dzień pracy oznacza około osiem godzin spędzonych za biurkiem. Źle zorganizowane stanowisko pracy może spowodować spadek wydajności, gorsze samopoczucie, a nawet poważne problemy zdrowotne pracownika. Aby temu zapobiec, warto zadbać o ergonomię i skorzystać z produktów zaprojektowanych specjalnie z myślą o wydajnej, wygodnej pracy przy komputerze.

Bakker Elkhuizen oferuje najwyższej jakości rozwiązania takie jak ergonomiczne myszki, klawiatury, podstawki na laptopy i dokumenty, podkładki pod myszki i nadgarstki, podnóżki, torby na laptopy i wiele innych. Produkty Bakker Elkhuizen to idealne połączenie ergonomii, funkcjonalności i elegancji:

  • Myszki: wybór myszek przewodowych i bezprzewodowych, pionowych i poziomych, standardowych i kompaktowych.
  • Klawiatury: kompaktowe (z klawiszami numerycznymi lub bez) oraz dzielone
  • Podstawki na laptopy: duży wybór regulowanych podstawek do komfortowej pracy z laptopem
  • Podstawki na dokumenty: funkcjonalne podstawki dla osób często pracujących z papierowymi dokumentami
  • Podkładki pod myszki i nadgarstki: wygodne oparcie dla dłoni
  • Podnóżki: regulowane podnóżki zapewniające stopom stabilne oparcie
  • Torby na laptopy: ergonomiczne torby do wygodnego transportu laptopa wraz z akcesoriami

 

O firmie Bakker Elkhuizen

Bakker Elkhuizen to założona w 1994 roku firma specjalizująca się w ergonomicznych rozwiązaniach do pracy z komputerem. Z początku zajmowała się badaniami nad ergonomią oraz konsultingiem, ale wobec małego wyboru ergonomicznych produktów dostępnych na rynku postanowiła sama je stworzyć. Obecnie podstawę oferty Bakker Elkhuizen stanowią wyjątkowe, w większości opatentowane rozwiązania, uzupełnione najlepszymi produktami innych renomowanych marek.

Więcej informacji o ergonomicznych produktach Bakker Elkhuizen można znaleźć na stronie producenta (www.bakkerelkhuizen.com) lub polskiego dystrybutora (www.alstor.pl/produkty/ergonomia/).

© Alstor sp.j. 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.