Epson Discproducer – połączenie robota i drukarki fotograficznej

Opublikowano 13 października 2011

W dniach 1 września – 30 listopada br. do każdego kupionego urządzenia Epson Discproducer (modele:PP-100, PP-100N, PP100N Security i PP-100AP) użytkownik dostaje gratis 300 krążków JVC CD-R WaterShield White i dodatkowy komplet atramentów.

Epson Discproducer to rodzina w pełni zautomatyzowanych duplikatorów dysków umożliwiających jednoczesne kopiowanie i nadruk kolorowy na krążkach  CD/DVD. Discproducer jest połączeniem doświadczenia firmy Epson w zakresie projektowania i produkcji robotów przemysłowych i 6. kolorowych, fotograficznych drukarek atramentowych z głowicami Micro Piezo.

Jednorazowo wyprodukować można do 100 dysków z wodoodpornym, pełnokolorowym nadrukiem. Funkcje nagrywania i drukowania można rozdzielić. Cały proces odbywa się całkowicie automatycznie z szybkością 8-15 krążków DVD o pełnej pojemności 3,8GB na godzinę. Sam nadruk na krążku wykonany może być z szybkością 60 płyt na godzinę.

Wrzesień 2011 – Połączenie wieloletniego doświadczenia firmy Epson w zakresie projektowania i wytwarzania precyzyjnych robotów przemysłowych oraz najwyższej jakości drukarek atramentowych z głowicami Micro Piezo™ zaowocowało stworzeniem rodziny całkowicie automatycznych, kompaktowych (370x465x324mm) urządzeń do kopiowania i drukowania płyt CD/DVD. Dostępna w Polsce rodzina urządzeń składa się z 5 modeli: Discproducer PP-100, PP-100N, PP100N Security i PP-100AP.

W pełni zautomatyzowany duplikator dysków Epson Discproducer umożliwia jednoczesne kopiowanie i drukowanie na płytach CD/DVD lub rozdzielenie tych funkcji – tylko wydruk lub tylko kopia. Urządzenie wyposażone jest w trzy podajniki o pojemności 50 płyt każdy co pozwala na pełną automatyzację zadań kopiowania. Jednorazowo można wyprodukować 100 płyt CD/DVD. Zastosowanie 6-kolorowej technologii Micro Piezo™ (rozdzielczość 1.440 dpi), połączonej z wodoodpornymi płytami do nadruku atramentowego, Discproducer pozwala uzyskać intensywne kolorystycznie, realistyczne nadruki na płytach CD/DVD, które są wodoodporne. Urządzenie charakteryzuje się najmniejszymi wymiarami w swojej klasie – szerokość nie przekracza 40 cm, a płaska obudowa umożliwia ustawienie dwóch urządzeń jedno na drugim, co pozwala oszczędzać cenną powierzchnię. Ponadto górna powierzchnia obudowy może być wykorzystana jako dodatkowe, podręczne miejsce do składowania płyt CD/DVD i pojemników z atramentem. Jego zwarta konstrukcja umieszczona w pyłoodpornej obudowie oraz ograniczona do minimum liczba ruchomych części gwarantuje precyzyjne działanie, doskonałą niezawodność oraz niskie koszty eksploatacji.

Poszczególne modele różnią się szybkością nagrywania – mają jeden lub dwa napędy CD/DVD, możliwością pracy w sieci czy dodatkowymi funkcjami bezpieczeństwa. Wszystkie urządzenia dostarczane są z intuicyjnym oprogramowaniem sterującym całym procesem oraz umożliwiającym łatwe zaprojektowanie i przygotowanie nadruku.

Cena i promocyjne dodatki
Sugerowane ceny urządzeń zamykają się w granicach 13.436 – 22.252 zł, (netto) zależnie od modelu.
Standardowy komplet atramentów kosztuje 1.094 zł (z VAT) i wystarcza przeciętnie na wykonanie 300 krążków z pełnokolorowym zadrukiem całej powierzchni.
W dniach 1 września – 30 listopada br. do każdego kupionego urządzenia Epson Discproducer (modele: PP-100, PP-100N, PP100N Security i PP-100AP) użytkownik otrzymuje gratis 300 krążków JVC CD-R WaterShield White i dodatkowy komplet atramentów.

Więcej informacji o promocji: www.epson.pl/promocja

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.