Arcserve UDP 7000 – rewolucyjne urządzenie do backupu i odzyskiwania danych

Opublikowano 5 listopada 2015

Firma Arcserve wprowadza do sprzedaży urządzenie Arcserve UDP 7000. Jest to najbardziej ekonomiczne i zarazem pierwsze na rynku kompleksowe rozwiązanie do ochrony danych, wyposażone w funkcję Assured RecoveryTM. Doskonale nadaje się dla klientów, którzy chcą mieć możliwość praktycznie bezobsługowego backupu i odzyskiwania danych.product-udp-appliance-faceplate-overview

Arcserve UDP 7000 to rozwiązanie oferujące nie tylko łatwe wdrożenie, ale też wiele bardzo przydatnych funkcji, takich jak globalna deduplikacja danych u źródła, replikacja do wielu lokalizacji, backup na nośniki taśmowe czy automatyczne odzyskiwanie danych. Gwarantuje bardzo wysoką wydajność i funkcjonalność oraz znacznie upraszcza proces odzyskiwania danych w przypadku awarii.

Urządzenia UDP zostały zaprojektowane we współpracy z czołowym producentem sprzętu i świetnie sprawdzą się też w tradycyjnej konfiguracji UDP typu software/server, zapewniając taki sam zestaw funkcji. Są wzajemnie kompatybilne, mogą przeprowadzić replikację do i z innych urządzeń, a także do i ze środowisk wykorzystujących oprogramowanie UDP. Ponadto serwery podłączone do Arcserve UDP 7000 nie wymagają dodatkowych licencji na procesor ani na serwer.

Urządzenia UDP z obsługą typu „ustaw i zapomnij” świetnie nadają się do użytku w pojedynczych biurach i oddziałach lub jako główne urządzenia do backupu, deduplikacji i odzyskiwania danych dla małych i średnich firm.

Klienci końcowi poznali już zalety posiadania jednego, kompletnego rozwiązania, które łączy w sobie funkcje programowe, serwerowe, sieciowe oraz przechowywania danych. Takie kompleksowe podejście pozwala uprościć proces wdrożenia, jak również zoptymalizować koszty licencjonowania. Bogaty zestaw funkcji oferowanych w ramach rozwiązania Arcserve UDP 7000 umożliwia użytkownikom spełnienie wymagań dotyczących usług ochrony danych.

Główne zalety

 • 6 różnych modeli przeznaczonych do ochrony od 1 do 90 TB danych źródłowych
 • Optymalizacja wydajności dzięki łączeniu dysków SATA, SAS i SSD
 • Wszystkie funkcje Arcserve UDP w jednym, wydajnym urządzeniu
 • Ujednolicona konsola zarządzania z prostymi zasadami ochrony danych
 • Backup środowisk opartych na architekturze vSphere i Hyper-V bez udziału agentów
 • Globalna deduplikacja, szyfrowanie, kompresja i optymalizacja replikacji w sieciach WAN.
  W przeciwieństwie do rozwiązań innych producentów, urządzenie Arcserve UDP nie zużywa pamięci użytkownika do deduplikacji.
 • Możliwość stworzenia zdalnego lub lokalnego serwera zapasowego typu Virtual Standby
 • Odzyskiwanie danych po awarii na nowym sprzęcie (BMR), wysoka dostępność oraz możliwość backupu na nośniki taśmowe

Urządzenia Arcserve UDP mogą posłużyć do usprawnienia wdrożenia w różnych konfiguracjach:

 • Ochrona jednej lokalizacji dla systemów fizycznych lub wirtualnych
 • Ochrona głównej lokalizacji połączona z tworzeniem kopii zapasowej przechowywanej w chmurze lub przez dostawcę usług (MSP)
 • Wspólna ochrona pomiędzy dwoma lokalizacjami
 • Lokalizacja centralna z wieloma zdalnymi lokalizacjami
 • Wdrożenie hybrydowe łączące w sobie lokalizacje zdalne, infrastrukturę lokalną i w chmurze

Więcej informacji o rozwiązaniach Arcserve znaleźć można na stronie polskiego dystrybutora, firmy Alstor: www.alstor.pl

© Alstor sp. z o.o. 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.