Alstor najlepszym dystrybutorem rozwiązań Avocent w Europie Wschodniej

Opublikowano 19 marca 2012

Alstor, polski dystrybutor produktów Avocent, oferowanych przez Emerson Network Power otrzymał tytuł “Dystrybutora Roku 2011” z obszaru Europy Wschodniej.

Tilo Kaschubek, Country Manager Eastern Europe odpowiedzialny za produkty Avocent w Emerson Network Power, który wręczał nagrodę, zaznaczył: „Tytuł ten Alstor otrzymał w dowód uznania za osiągnięcie najlepszych wyników sprzedaży w regionie. Zespół Alstor składający się z ekspertów w zakresie naszych rozwiązań był w stanie w najlepszy sposób obsłużyć rosnący szybko w Polsce rynek centrów danych. Jest nam niezmiernie miło, że tak trwałe relacje biznesowe utrzymują się już prawie 10 lat. Doświadczenie techniczne Alstor w połączeniu z zaangażowaniem i pasją zespołu są kluczowymi elementami sukcesu. Finansowa stabilność Alstor daje klientom, jak również nam, jako dostawcy, solidną bazę do prowadzenia interesów na szeroką skalę. Liczymy na to, że 2012 przyniesie kolejny wzrost dzięki wchodzącym na rynek rozwiązaniom do zarządzania infrastrukturą centrów danych Emerson DCIM.”

Jarosław Kupiec, Dyrektor Zarządzający Alstor podkreśla, iż: „Tak satysfakcjonujących rezultatów nie udało by się uzyskać, bez wszechstronnej pomocy, jaką otrzymujemy od zespołu wsparcia sprzedaży firmy Avocent oraz bez współpracy z naszymi partnerami, aktywnie promującymi rozwiązania firmy Avocent w Polsce.”

Firma Avocent jest liderem w dziedzinie rozwiązań wspierających administratorów w procesie zarządzania, zabezpieczania danych i ciągłości pracy. Są to głównie przełączniki KVM oraz oprogramowanie wspomagające zarządzanie serwerownią.

DCIM (Data Center Infrastructure Management) to koncepcja integracji w jednym miejscu informacji o świecie IT (serwery, rutery) i świecie infrastruktury serwerowni (zasilacze UPS, klimatyzacja precyzyjna, generatory prądotwórcze). Implementowana jest ona z wykorzystaniem oprogramowania, urządzeń sprzętowych oraz czujników środowiskowych. W rezultacie, otrzymuje się centrum monitoringu, zarządzania i analizowania obciążenia krytycznych systemów w Data Center. Jednym z najbardziej kompleksowych rozwiązań DCIM jest Trellis firmy Avocent (Emerson).

Więcej informacji na temat rozwiązań Avocent znaleźć można na stronie: http://www.alstor.pl/produkty/zarzadzanie-serwerownia/przelaczniki-kvm/

© Alstor sp.j. 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.