ALSTOR na targach MSPO/LOGISTYKA 2013 w Kielcach

Opublikowano 19 sierpnia 2013

W pierwszym tygodniu września w Kielcach odbyła się impreza o ponad dwudziestoletniej historii – Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego oraz Targi Logistyka 2013. W tym roku wśród wystawców znalazł się również ALSTOR, prezentując ofertę wybranych marek.

Wśród wystawianych produktów nie mogło zabraknąć marki EIZO. Podczas targów prezentowane były kalibrowalne monitory dedykowane na rynek graficzny, poligraficzny i medyczny z serii ColorEdge oraz RadiForce, zaawansowane konstrukcje przeznaczone do specjalistycznych zastosowań, m.in. w siłowniach statków czy w systemach monitoringu wizyjnego z serii DuraVision oraz monitory do zastosowań ogólnych z serii FlexScan, charakteryzujące się wysoką jakością, którą potwierdza najdłuższa na rynku, 5-letnia gwarancja. Producent w swojej ofercie posiada również rozwiązania dedykowane do kontroli ruchu lotniczego i na lotniskowe wieże kontrolne z serii Raptor.

Dużą część ekspozycji stanowiły skanery dokumentowe japońskiej firmy FUJITSU. Prezentowaliśmy zarówno rozwiązania dedykowane do przetwarzania kilkuset – kilkudziesięciu egzemplarzy dziennie – np. niezwykle cenione przez użytkowników modele fi-6130Z i fi-6230Z, jak również urządzenia dedykowane dla mniejszych biur z serii ScanSnap. Podczas targów, które zbiegły się z dniem premiery, demonstrowaliśmy także najnowszy model Fujitsu.

Ciekawostkę na stoisku Alstor stanowiło rozwiązanie Avocenta o nazwie SwitchView Secure – To przełącznik KVM certyfikowany według NIAP Common Criteria, spełniający warunki EAL2+. Wśród klientów tego rozwiązania są instytucje rządowe, finansowe czy wojskowe, w których bezpieczny dostęp do danych stanowi czynnik krytyczny. Należy dodać, iż firma Avocent jest światowym liderem wśród dostawców rozwiązań do zdalnego zarządzania serwerownią, a Alstor jako jedna z nielicznych firm na świecie posiada w swoim zespole inżyniera posiadającego tytuły Trellis Administrator, Trellis Data Center Planner oraz Trellis Monitoring Specialist w zakresie platformy Trellis.

Na ekspozycję firmy Imation składały się trzy grupy produktów. Pierwszą z nich stanowiły urządzenia RDX – rozwiązania pamięci masowej wykorzystujące dyski twarde z wymienialnymi kasetami pozwalającymi na wykonywanie backupu w łatwy i niezawodny sposób. Macierze Nexsan stanowią nowość w ofercie Imation. Prezentowany podczas targów model z serii E świetnie sprawdzi się w licznych zastosowaniach, takich jak systemy wirtualizacyjne, rozwiązania chmury publicznej i prywatnej, bazy danych, systemy monitoringu, jak również backup i archiwizacja danych.

Ostatnią grupę w ofercie Imation prezentowanej na targach stanowiły produkty IronKey – to szyfrowane 256-bitowym kluczem AES przenośne pamięci USB, zgodne z FIPS 140-2, Level 3. Na bazie sprzętowych rozwiązań IronKey Workspace możliwe jest stworzenie przenośnego systemu operacyjnego Windows 8 z wykorzystaniem platformy Windows to Go.

 

Created with flickr slideshow.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.