Alstor dystrybutorem rozwiązań CA ARCserve

Opublikowano 27 stycznia 2011

Miło nam poinformować, że firma Alstor w grudniu 2010 została autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań z rodziny CA ARCserve, znanego amerykańskiego producenta CA Technologies.

Rodzina CA ARCserve składa się z 4 produktów, których głównym przeznaczeniem jest zapewnienie ochrony i dostępności danych i systemów komputerowych.

Najbardziej znanym z nich jest już 15-ta wersja doskonałego oprogramowania do backupu i archiwizacji danych ARCserve Backup, które umożliwia:

  • Backup i odtwarzanie danych w środowiskach Windows, Unix, Linux w środowiskach fizycznych oraz wirtualnych ESX, Hyper-V, Xen;
  • Backup i odtwarzanie wszystkich popularnych baz danych i aplikacji w systemach Windows oraz  baz Oracle w systemach Windows, Linux, Unix;
  • Backup na taśmę, dysk oraz deduplikację danych (w standardowej cenie rozwiązania !!!);

Nowym członkiem rodziny CA ARCserve jest ARCserve D2D pozwalający na:

  • Bardzo szybki backup na wszystkie rodzaje pamięci dyskowej;
  • Backup przyrostowy na poziomie bloków bez konieczności ponownego wykonywania pełnych backupów;
  • Odtworzenie na zupełnie nowym sprzęcie o innej konfiguracji sprzętowej;

Uzupełnieniem rodziny produktów ARCserve jest ARCserve Replication & High Availability służący do zapewnienia wysokiej dostępności danych w systemach Windows, Linux i UNIX, umożliwiający:

  • Replikację poprzez sieć LAN/WAN danych systemu plików oraz aplikacji;
  • Ciągłą ochronę danych (CDP) z funkcjonalnością typu Data Rewind;
  • Monitorowanie pracy serwerów z możliwością automatycznego i ręcznego przełączenia;

Oprogramowanie CA ARCserve jest uzupełnieniem kompleksowej oferty firmy Alstor w zakresie ochrony danych i systemów komputerowych. Oferta ta obejmuje autoloadery i biblioteki taśmowe takich producentów, jak Overland Storage, Tandberg Data czy ActiData oraz systemy dyskowej pamięci masowej firm Hitachi Data Systems czy Infortrend. W przypadku backupu oraz archiwizacji z migracją danych (HSM) w dużych systemach UNIX/Linux/Windows proponujemy także oprogramowanie Hitachi Data Protection Software powered by CommVault.
Oferta naszej firmy obejmuje nie tylko sprzedaż oprogramowania wraz sprzętem, lecz także przygotowanie kompletnego projektu, instalację, wdrożenie oraz serwis, wszystko świadczone przez wykwalifikowaną kadrę inżynierów naszej firmy.

Wspomniane rozwiązania możecie Państwo sprawdzić w działaniu w naszej firmie. Jesteśmy w stanie zapewnić dowolne środowisko pozwalające na przetestowanie oferowanych rozwiązań.

Więcej informacji o produktach CA Technologies i pozostałych rozwiązaniach na stronach: www.arcserve.com;

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.