MAGIX – uwolnij wyobraźnię

Opublikowano 22 października 2013

Na rynku co chwila pojawiają się kolejne programy i narzędzia do edycji multimediów − dla profesjonalistów i amatorów. Programy MAGIX to kompleksowe rozwiązania na każdą kieszeń, dla osób w różnym wieku.

Trudno jest jednak znaleźć systemy, które spełniają oczekiwania zawodowców, a dla początkujących są na tyle przystępne, by nie zniechęcać użytkownika podczas stawiana pierwszych kroków. Prosty, intuicyjny interface w każdym dostępnym programie to znaczne ułatwienie dla początkujących i średniozaawansowanych filmowców i montażystów. Ponadto, rozbudowana oferta sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie – nawet użytkownicy urządzeń mobilnych.

MAGIX Video Deluxe oraz Video Deluxe Plus to programy, które w prosty sposób wprowadzają nas w świat edycji wideo. Dzięki wbudowanym opcjom optymalizacji obrazu i dźwięku można tworzyć niepowtarzalne produkcje nawet bez fachowej wiedzy. Dla zaawansowanych użytkowników wprowadzony jest tryb osi czasu, a wersja Plus oferuje obsługę formatu 4K oraz montaż nawet na 99 ścieżkach. W pakiecie Video deluxe Plus znajduje się również dodatkowy edytor Movie Edit Touch do tabletów z systemem Windows.

MAGIX Ratuj swoje kasety wideo! – dzięki temu oprogramowaniu można łatwo zabezpieczyć swoje stare kasety VHS zapisując je na komputerze bądź nagrywając na DVD lub Blu-ray. W zestawie znajduje się przejściówka do magnetowidu oraz praktyczny konwerter wideo USB i złącze SCART.

MAGIX Video Easy HD to z kolei program dla całej rodziny. Prosty, intuicyjny interface, duże przyciski, liczne funkcje pomocnicze i praktyczny asystent

MAGIX Music Maker posiada natomiast wszystko, czego muzyk może tylko chcieć – ścieżki, rytmy i dźwięki. Łatwy w obsłudze z wbudowaną dużą liczbą pętli i próbek, wirtualnych instrumentów i profesjonalnych efektów studyjnych.

MAGIX 2014Video_dlx_Cls_2014_PL_3D_3cVideo_dlx_Plus_2014_PL_3D_3cMM_cls_2014_EB_PL_3D_4c (1)

Z pakietów multimedialnych MAGIX korzysta już ponad 13 milionów osób na świecie. Programy zdobyły także setki wyróżnień i nagród oraz są zaliczane do ścisłej czołówki software’u do obróbki multimediów.

MAGIX wspiera artystów i rozwój sztuki. Z wielką radością dołączyliśmy do grupy partnerów drugiej edycji festiwalu „Filmujemy Gdańsk” (http://filmujemy-gdansk.pl/), w którym zadaniem jest pokazanie prawdziwej twarzy Gdańska w formie dwuminutowego dokumentu.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.