Rimage 2410

Opublikowano 1 lutego 2012

System Rimage 2410 to stacjonarny duplikator produkcyjny z dwoma napędami DVD. Wyposażony jest w najnowszą drukarkę termoretransferową Everest 400, dzięki której nadruk na płycie porównywalny jest z drukiem offsetowym (np. jak na kolorowych magazynach).

 

Napędy DVD x 2
Drukarki Termotransferowa x 1
Taśmy termotransferowe Czarny x 1 albo CMY x 1
Dodatkowo zawsze taśma transportowa
Obciążenie Do 5,500 płyt / mies.
Pojemnosć magazynków 3 x 50 płyt (karuzela – wej./wyj. dowolnie definiowane)
Dodatkowy magazynek wyj. na 5 płyt

 

Dlaczego warto wybrać Rimage? Dlaczego 2410?

 
Opis techniczny i dodatkowe materiały – linki z prawej strony ekranu. 

 

  • Świetna jakość nadruku

Rimage 2410 wyposażony jest w najnowszą drukarkę termoretransferową Everest 400 – drukującą kolorowymi taśmami (czarna, CMY lub CMY+W) bezpośrednio na płycie o rewelacyjnej jakości, porównywalnej z drukiem offsetowym (np. jak na kolorowych magazynach).

  • Dedykowany program do projektowania płyt

Do każdego z urządzeń dołączony jest program zarządzający o bardzo dużych możliwościach i intuicyjnej obsłudze. Przeczytaj szczegółowy opis możliwości programu.

  • Wygodna i efektywna praca

Rimage 2410 umożliwia wykonywanie trzech różnych projektów jednocześnie oraz zapewnia pełną kontrolę wykorzystania urządzenia. Możliwa jest także praca w sieci.

  • Różne dane i opis płyty

Możliwość serializacji płyt lub w pełni automatycznej pracy przy wytwarzaniu indywidualnych, jednostkowych płyt DVD/CD (różne dane i opis płyty)

  • Krótki czas nadruku

Publikacja do 30 płyt CD i do 18 płyt DVD na godzinę przy pełnokolorowym nadruku.

  • Duże magazynki

Rimage 2410 posiada trzy magazynki po 50 płyt – każdy z nich może być dowolnie zdefiniowany jako wejściowy/wyjściowy. Dodatkowo duplikator posiada magazynek wyjściowy na 5 płyt.

  • Gwarancja

Rimage zapewnia gwarancję na duplikator: od 12 do 36 miesięcy w zależności od  potrzeb klienta.

 

Zobacz film o 2410


© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.