Uchwyt samochodowy mophie charge force

Opublikowano 19 lipca 2016

Uchwyt samoŁadowarka samochodowa do Juice Pack Wireless (4)chodowy mophie charge force

Uchwyt mophie charge force umożliwia bezprzewodowe ładowanie telefonu w samochodzie.  Wystarczy przyłożyć telefon w obudowie mophie juice pack wireless do uchwytu i ustawić go w dowolnej, wygodnej dla siebie pozycji. Ładowanie rozpocznie się automatycznie, bez podłączania kabli i naciskania przycisków – prosto i wygodnie.

 

Wygodnie i szybko
Uchwyt do ładowania bezprzewodowego oraz dołączone do niego ładowarka samochodowa i kabel USB wysokiego napięcia naładują Twój telefon i obudowę mophie z prędkością do 1,0 A.
WRLS-VENT_JPRW-IP6-PORTRAIT-MAP_2000px

Magnetyczny chwyt
Magnetyczne płytki w obudowie mophie zapewniają właściwe pozycję telefonu i zapobiegają przypadkowemu strąceniu.

 

Obrót o 360o
Magnetyczny uchwyt umożliwia swobodne obracanie telefonu i ustawie go w pionie lub w poziomie – w zależności od potrzeb.

 

Kompatybilność ze standardem ładowania indukcyjnego Qi
Certyfikowany system ładowania bezprzewodowego zapewnia użytkownikowi wyjątkową wygodę. Telefon znajduje się bezpiecznie w uchwycie, ale jednocześnie można bez problemu wziąć go do ręki bez irytującego odłączania kabli.

 

Ekran pod odpowiednim kątem

WRLS-VENT_JPRW-IP6P-LANDSCAPE-MAP_2000pxMontaż uchwytu jest bardzo prosty – wystarczy przyczepić go do otworu wentylacyjnego w samochodzie, a następnie ustawić ekran telefonu pod odpowiednim kątem, wygodnym do prowadzenia rozmowy telefonicznej lub korzystania z nawigacji.

 

 

 

Ładowarka samochodowa do Juice Pack Wireless (1)

 

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

  • Uchwyt samochodowy do ładowania bezprzewodowego
  • Adapter do ładowarki samochodowej mophie
  • Kabel micro USB
  • Instrukcja obsługi

 

 

 

 

 

 

 

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.