Twelve South TimePorter – etui podróżne z funkcją podstawki do Apple Watch

Opublikowano 13 maja 2016

 

TimePorter to najlepszy sposób na przechowywanie akcesoriów do zegarka Apple Watch. Funkcjonuje jednocześnie jako podstawka i futerał, który pomieści m.in. kabel ładujący, zapasowy pasek zegarka i ładowarkę USB. Aby naładować zegarek Apple Watch, wystarczy włożyć okrągły koniec przewodu ładującego do otworu wbudowanego we wnętrzu TimePorter i owinąć zegarek wokół górnej części futerału. W trakcie ładowania można otworzyć futerał TimePorter i zmienić go w wygodną podstawkę, umożliwiającą ustawienie ekranu zegarka pod odpowiednim kątem do przeglądania powiadomień czy sprawdzania godziny.

 

Wszystkie akcesoria pod ręką

W futerale TimePorter zmieści się wszystko, czego potrzebujesz dla swojego zegarka. Na wyciągnięcie ręki masz kabel ładujący, zapasowy pasek (np. sportowy, którego używasz podczas ćwiczeń) i adapter USB (amerykański lub międzynarodowy) – a wszystko to w jednym, poręcznym etui.

12S_TimePorter_Bands_Hires

Futerał i postawka w jednym

Owiń zegarek wokół futerału, a TimePorter natychmiast zmieni się w wygodną, podróżną podstawkę. Magnetycznie podłączany przewód ładujący od Apple utrzyma zegarek w miejscu, a regulacja kąta nachylenia umożliwi swobodne przeglądanie powiadomień podczas ładowania zegarka. TimePorter to niezastąpiony towarzysz dla często podróżujących użytkowników Apple Watch, oferujący wygodę podczas pobytów w hotelach lub wynajmowanych apartamentach.

12S_TimePorter_Open_White_Hires

Utrzymaj kabel ładujący w ryzach

Każdy, komu zdarzyło się podróżować z wyjątkowo długim kablem ładującym do zegarka Apple Watch doskonale wie, jaki to kłopot. Wewnątrz futerału TimePorter jest miejsce na wygodne zwinięcie całej długości kabla tak, aby do ładowania można było wysunąć samą końcówkę – tylko tyle, żeby sięgnąć do najbliższego gniazdka. Oprócz tego wbudowany port na magnetyczny przewód ładujący umożliwia ładowanie zegarka leżącego na futerale. TimePorter pozwoli Ci zapanować nad niesfornym kablem ładującym i uniknąć jego splątania, eliminując gąszcz kabli na hotelowym stoliku nocnym.

12S_TimePorter_LuggageOverhead_Hires

Specyfikacja:

Wymiary: 4,2×7,5×17,9cm
Waga: 130 gramów

WAŻNE: Zestaw nie zawiera kabla ładującego do Apple Watch.

© Alstor sp. z o.o. 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znaki towarowe, informacje, nazwy lub logo są własnością ich prawnych właścicieli.